Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Komentarze (397)
Pokaż wcześniejsze komentarze
didi
przedwczoraj
Oceniono 67 razy 65
Stalin też wymazywał niewygodnych ludzi z fotografii.
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
marymania
przedwczoraj
Oceniono 66 razy 62
Nie rzuca się pereł przed wieprze.
Do kogo ta mowa, Panie redaktorze?
Do tego pętaka Dudy?
On nawet nie zrozumie co Pan tu do niego pisze.
Tak go wystrugali i taki jest.
Szkoda czasu.
Odpowiedz
agmao
przedwczoraj
Oceniono 62 razy 62
Dziękuję za te słowa, gorzkie ale prawdziwe.
Odpowiedz

bobbyperu
przedwczoraj
Oceniono 61 razy 61
Gdy zobaczyłem jak wczoraj w Gdańsku Pan Prezydent rejteruje, żeby tylko nie uścisnąć ręki Pani Premier to mi szczęka opadła. Pomyślałem sobie, że chłopiec został prezydentem mojego państwa. Ale po chwili zrozumiałem z kim mam do czynienia, bo przypomniałem sobie jak Jarosław Kaczyński sprytnie schował się za przenoszonym wieńcem, żeby uniknąć Prezydenta Komorowskiego. Brawo, Panie Prezydencie! Wielkie brawa za wierność Wodzowi!
Wstyd i żenada!
Odpowiedz
libralublin
przedwczoraj
Oceniono 61 razy 61
Pan Prezydent miał okazję podczas obchodów wznieść się nad podziały gdyby tylko wspomniał o Panu Wałęsie i innych Nieobecnych a znaczących dla tej rocznicy ale do tego trzeba mieć klasę Pana Bartoszewskiego by to uczynić.Na marginesie czytając komentarze jestem za tym żeby swoje opinie na portalach podpisywać z imienia i nazwiska.
Odpowiedz
waldus059
przedwczoraj
Oceniono 61 razy 59
ja od prostaka, chama , maliniaka za dużo bym nie wymagał.Problemem jest natomiast buractwo tych co go wybrali. Niech się teraz #!$%@?ą ze wstydu
Pokaż odpowiedzi (4)
Odpowiedz
sp1jpm
przedwczoraj
Oceniono 57 razy 53
Duda to Dyzma xxI wieku i jeszcze jeden kartofel
Odpowiedz
1stash1
przedwczoraj
Oceniono 52 razy 52
Prezydent jest po prostu burakiem i prostakiem, dlatego ważniejszego od siebie Prezydenta Wałęsy nie wspomniał. Po pięciu latach nikt o Dudzie nie będzie pamiętał.
Odpowiedz
takajednaania
przedwczoraj
Oceniono 54 razy 52
Do kogo Pan Panie Jarosławie kieruje swe słowa? Do partyjnego aparatczyka, kłamcy, oszusta i manipulanta? Do człowieka do szpiku kości zdemoralizowanego o niezwykle giętkim kręgosłupie moralnym?
Równie dobrze może Pan pisać na Berdyczów.
Odpowiedz
kal-der
przedwczoraj
Oceniono 52 razy 50
Między Bogiem a prawdą pod Racławicami to raczej bracia Kaczyńscy mieli najwieksze zasługi.
Odpowiedz
czarna
zoska
przedwczoraj
Oceniono 52 razy 50
Zrobienie z Walesy bolka to sprawka Kaczynskigo. To on stoi za podzialami w Polsce. Duda jak widac gowniarz i cham bez klasy, kontynuuje pograzanie Polski.Skad go w ogole wytrzasneli? Bez dokonan, bez charyzmy, czlowiek z nikad.
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
bzzz000
przedwczoraj
Oceniono 52 razy 50
zero klasy u dudy! ale czego wymagać od przydupasa wazeliny kaczorów??
Odpowiedz
jan1270
przedwczoraj
Oceniono 48 razy 48
W stanie wojennym to pisiorki siedziały pod stołem i robiły w gacie ze strachu,a Duduś to nawet głosu nie powinien zabierać.
Odpowiedz
arbiterelegant
przedwczoraj
Oceniono 50 razy 48
Nadzieja Pana poniosła... Zamiast wodza - mamy osła!
Odpowiedz
kliper1010
przedwczoraj
Oceniono 51 razy 47
panie redaktorze! on tego nie pojmie ponieważ mózg ma w innej głowie
Odpowiedz
3-kuleczka
przedwczoraj
Oceniono 50 razy 46
nie lubię pana Wałęsy, od czasu jak został prezydentem, to było niepotrzebne, no ale na miarę tamtych lat niezbędne, tak sie toczyła historia, i dobrze
Być może bez niego sprawy potoczyły by sie identycznie, być może byłby ktoś inny, lawina poszła, jemu dostały sie zasługi, znalazł sie w tym miejscu w odpowiednim czasie
co by nie pisać, jako prezydent NIGDY nie powiedział złego słowa o ojczyżnie
nie przypominam sobie takich gaf jakie popełnia duda
I czy go lubimy, czy nie, zawsze będzie SYMBOLEM tamtych wydarzeń
i bedą go pamietac pokolenia, w kraju i za granicą
ciebie, dudo nikt nie bedzie pamietał, zamknie się nad tobą parasol ochronny, odejdzie twój dyrygent jareczek, zostanie po tobie niesmak i niesława , równiez dla matki która nie nauczyła cie manier i wychowała kłamczucha
Odpowiedz
lukasz
przedwczoraj
Oceniono 52 razy 46
Prezydent fszyskih polakuff...
Odpowiedz
bkgazeta
przedwczoraj
Oceniono 45 razy 45
chcieli cudaka - mają cudaka
duduś zawsze będzie dudusiem
Odpowiedz
bokaj
przedwczoraj
Oceniono 49 razy 43
Początkowo myślałem, że Jacek Kurski znormalniał...

Ale ad rem: dziękuję p. Redaktorowi za te celne słowa. Ależ klasa!

Wczoraj W.Frasyniuk równie trafnie spuentował sytuację, mówiąc, że Dudzie prezydentura trafiła się jak przeciętnemu Kowalskiemu szóstka w Lotto z kuponem wybranym na "chybił-trafił' - no i biedaczyna jeszcze oszołomiony nie wie co z tym wszystkim zrobić; na razie jeździ jak cudak jarmarczny po kraju i plecie trzy po trzy.
Zamieniliśmy wybory prezydenckie w Big Brothera - to teraz mamy!
Odpowiedz
zuk.w.trawie
przedwczoraj
Oceniono 45 razy 43
Czy różni się od zachowania prezesa i innych członków czy wyborców swojej partii? Nie. Jest wyrazicielem ich przekonań. Więc o co chodzi? Skąd zaskoczenie? A że nie potrafi inaczej, no to trudno.
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
kocurek238
przedwczoraj
Oceniono 43 razy 41
Duda to prymitywny uczeń Jarosława,aż kipi prostactwem i brakiem wychowania
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
marchwianka.0
przedwczoraj
Oceniono 42 razy 40
Kompromitacja p. prezydenta Dudy!! Niech się nauczy historii. Ale to jest groźne. My wszyscy, którzy pamiętamy jeszcze tamten czas wiemy, że Lech Wałęsa podpisywał porozumienia sierpniowe. Ale oni chcą to zmienić. Po latach okaże się, że to był ktoś inny, ciekawe kto???
Odpowiedz
363a
przedwczoraj
Oceniono 40 razy 40
tak to już jest że tandeta wybiera tandetę i jest
Odpowiedz
jmma777
przedwczoraj
Oceniono 43 razy 39
Frasyniuk we wczorajszych Faktach trafnie określił Dudę jako prezydenta . Wygrał stanowisko jak rolnik 6 w totolotka , a teraz zachowuje się jak klown jarmarczny .Jeżdzi po Polsce i sprzedaje kłamstwa , a głupi naród to kupuje . Na uroczystościach państwowych zachowuje się jak przedszkolak w krótkich majtkach , wita się tylko z polegliwymi , rządu nie widzi ,itd. itd.
Dobrze powiedział Frasyniuk - miej odwagę powiedzieć ,że prezydentem będziesz po 25.10. ,teraz jesteś zakładnikiem Kaczyńskiego i spełniasz tylko jego wolę . Zachowuj się jak na mężczyznę przystało , co na to Twoja zona , niby pedagog a nie widzi jak Ty się zachowujesz , nic Ci nie podpowiada ??? A jak się ma kręcenie z wyłudzaniem pieniędzy naszych na Twoje wyjazdy do Nowego T. ? Teraz mówisz ,że konstytucje już opracowywałeś ??? nie wiedząc w ogóle kim będziesz za dwa lata . Żenada , Ty prezydent - taki chłoptaś na posyłki . Nie jesteś wart mego szacunku !!!!
Pokaż odpowiedzi (2)
Odpowiedz
ktos2014
przedwczoraj
Oceniono 45 razy 39
Najważniejsze jest być przyzwoitym - tak to 100 % prawdy
a nasz "prezydent" jest zaprzeczeniem przyzwoitości. I jeszcze wiecznie na klęczkach w otoczeniu hierarchów kościelnych chyba przeprasza za swoje grzechy kłamstwa , pychy, obłudy
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
leuciscus
przedwczoraj
Oceniono 39 razy 39
To beznadziejny przypadek i nic tego nie zmieni: w domu nie nauczyli, a i geny nie te. Zrozumiały staje się ostracyzm rodziny jego żony; wszak cham chamem na wieki wieków amen - jak mawiała moja śp. Babcia.
Odpowiedz
majo
rmajor
przedwczoraj
Oceniono 38 razy 38
W dalszym ciągu chcecie głosować na PiS???
Pokaż odpowiedzi (2)
Odpowiedz
he219
przedwczoraj
Oceniono 44 razy 38
Mamy po prostu buraka za prezydenta.
Odpowiedz
widzianezryczki
przedwczoraj
Oceniono 38 razy 38
Nie wiem dlaczego się pan Kurski dziwi. Przecież PiS zawsze był bolszewickim ugrupowaniem tkwiącym mentalnie i kadrowo w PRL-u. Był i jest. Tylko dla PiS-u bohaterem Solidarności może być facet, który w jednostkach powietrzno-desantowych ochraniał w stanie wojennym centrum peerelowskiej propagandy czyli gmach TVP. Nie zazdroszczę wszystkim Polakom o nazwisku Duda. Uczciwi chyba będą zmieniać, bo kojarzy się fatalnie.
Odpowiedz
azja001
przedwczoraj
Oceniono 38 razy 38
Obawiam się, że daremny to trud zwracać się z takim apelem do prezydenta Dudy, on nawet słowa nie przeczyta bo jest całkowicie bezkrytyczny wobec siebie i swojego środowiska. Ale i tak prawda się obroni, takimi zagrywkami nic nie zyska a tylko się pogrąży.
Odpowiedz
ewa.okon55
przedwczoraj
Oceniono 37 razy 37
Ciagle czytam,że kometarze w internecie są za ostre, że chamskie.A jakie mają być?
Dziękuję wszystkim, którzy się tu wypowiadają, ja już nic nie mogę dodać.
Chyba tylko to, że nie wybieramy dobrze, nie chodzimy na wybory a potem mamy to co widać, słychać i czuć. A jeżeli 25 października znów źle wybierzemy, to będzie jeszcze gorzej.
Ja już przeżyłam komunę ale Polski PIS-wskiej nie chcę.
Odpowiedz
ba-9
przedwczoraj
Oceniono 41 razy 37
Jak zwykle świetny komentarz!!Ten prezydent to katastrofa!Brak kultury,skandaliczne zachowania i wypowiedzi,oszukiwanie ludzi ,i ta buta i arogancja!!To kompletna katastrofa!Co ten ciemny lud nam zrobił??
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
robywas
przedwczoraj
Oceniono 37 razy 37
Prez. Duda zapowiadał przecież, że nie będzie w głównym nurcie.
Na razie porzucił elementarną kulturę i szacunek dla innych.

Naprawdę przerażające jest to, że PAD naprawdę uwierzył, że jest kimś wyjątkowym... Ciekawe kiedy PIS ogłosi go mężem stanu i zacznie budować pomniki.
Odpowiedz
tojaleklerk2008
przedwczoraj
Oceniono 40 razy 36
Nie rozumiem. Tyle ludzi narzeka na Dudę, tyle jadu i nienawiści. To wszystko aż kipi!. Dlaczego nie widać tego na wyborach, dlaczego lepiej się wypowiadać na forach a potem olać wybory i nie potwierdzić swojego sprzeciwu wobec takiego Dudy na kartce papieru jednym zas ranym krzyżykiem? Chcesz mieć swój porządek do idź i głosuj!!!!
Pokaż odpowiedzi (3)
Odpowiedz
nox.a
przedwczoraj
Oceniono 38 razy 36
Czego żądać od wołu,
Jedynie mięsa i rosołu.

Tyle w temacie
Odpowiedz
kniazwitold
przedwczoraj
Oceniono 36 razy 36
Mowiac krotko - pisduda stoi tam gdzie zomo.
Odpowiedz
andi113
przedwczoraj
Oceniono 35 razy 35
Panie Duda, miał Pan u mnie kredyt zaufania, mimo,że głosowałam na Komorowskiego - zwiodły mnie gładkie słówka i gesty, myślałam,że może jednak nie okaże się kukiełka na smyczy swojej partii. Niestety, widzę, że nie jest Pan moim prezydentem
Odpowiedz
sacc77
przedwczoraj
Oceniono 37 razy 33
Szanowny Panie Redaktorze Kurski,
Z jednej strony - w pełni podpisuję się pod słowami jakie skierował pan do osoby obecnie sprawującej urząd Prezydenta Rzeczypospolitej.
Z drugiej jednak, z przykrością muszę skonstatować, iż jeżeli Pana zamiarem i intencją było unaocznienie tejże osobie pewnych istotnych aspektów sprawowania przedmiotowego urzędu, to niestety, Pana wysiłki trudno jest określić innym mianem jak "rzucaniem pereł przed wieprze".
W liczbie mnogiej, albowiem Pana słowa powinny być skierowane w równej mierze do wspomnianej osoby jak i jej faktycznych mocodawców, którym rzeczona osoba jest bezwzględnie i do samoupodlenia powolna i posłuszna.
Zal jedynie, że z racji sprawowania urzędu to samoupodlenie niestety ale daje zle acz fałszywe świadectwo całemu społeczeństwu.
Pokaż odpowiedzi (5)
Odpowiedz
tygrys102
przedwczoraj
Oceniono 38 razy 32
Maliniak zawsze Maliniakiem będzie...dla mnie na pewno...
Odpowiedz
mariushh
przedwczoraj
Oceniono 34 razy 32
pretensje do Dudy nijak sie maja do jego postawy wobec partii i jej szefa,to nie jest nawet lojalnosc to slepe posluszenstwo osoby bez wlasnej woli,charakteru i charyzmy.Jesli to ma byc prezydent wszystkich Polakow to ja nie chce nim byc za zadne skarby.
Odpowiedz
berekjoselewicz
przedwczoraj
Oceniono 32 razy 28
Duda Prezydentem, Maciarewicz następcą Dzierzynskiego a Jaro Naczelnikiem Panstwa Polskiego z tym ze bedzie jeździć na ośle..... Na Kasztanke nie wsiądzie, konus jeden !
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
cena1309
przedwczoraj
Oceniono 29 razy 27
Panduda źle sobie poczyna...
Strach pomyśleć ,co będzie gdy PiS wygra wybory! W ruch pójdzie ,nie tylko gumka.
Odpowiedz
szczear2
przedwczoraj
Oceniono 29 razy 27
Filmowy Dyzma był mianowany "tylko" na premiera - ten jest przydentem
Odpowiedz
xav
w
przedwczoraj
Oceniono 26 razy 26
Te wszystkie miernoty mogą gumkować Wałęsę ile chcą. Za 50 lat o Wałęsie dalej będziemy się uczyć w szkole i znać go w świecie, a o Dudzie i jego poplecznikach nawet nazwisko w książce historii nie pozostanie. Kim jest Duda by w ogóle dyskutować o jego gumkowaniu kogokolwiek, czego dokonał, czego dokona? Cytując klasyka - on byłe, jest i będzie zerem.
Odpowiedz
gupek-wioskowy
przedwczoraj
Oceniono 26 razy 26
Dlaczego? Bo Wielki Brat patrzy....? Bo żyje w środowisku, które opisał Orwell w Roku 1984 i już nawet nie jest tchórzem, ale ma już zeszmacone na prawo, sprawiedliwie i dewocko synapsy w mózgu? Nasz Prezydent Doktor dobrze wie kto mu płaci i co ma zrobić. A chytry na kasę jest do tego stopnia, że nawet niemieckiemu brukowcowi dał wywiad zanim spotkał z Gauckiem. Maliniak nie rozumie, że Wielkim Bratem Prezydenta jesteśmy my, naród Polski i nie tylko patrzymy. I nie pozwolimy nas zeszmacić. My swoich bohaterów znamy. Wałęsa prowadził nas do zwycięstwa wolności w naszym kraju. I żaden Maliniak nie będzie mnie historii uczył. A że po tym zwycięstwie zaczęła się wielka polityka, walka o kasę i bagno, to trudno za to winić Lecha Wałęsę. Ale był czas, kiedy słowo Wałęsa było słowem magicznym, dodającym odwagi i łączącym nasze społeczeństwo w solidarnej walce o wolność.
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
edoros
przedwczoraj
Oceniono 25 razy 25
No cóż, partia Kaczyńskiego właściwie już zawsze próbowała zmieniać historię. Natomiast to, że Jarek nie był internowany w stanie wojennym, było największym świństwem jaki mogli mu zrobić komuniści. Był niestety małym i niegroźnym pionkiem na szachownicy. Teraz Wałęsę należy pozbawić wąsa i przyprawić go Kaczyńskiemu. Gdy PIS dojdzie do władzy, okaże się wkrótce, że to wielki prezes skakał przez płot. Obecny prezydent bez zmrużenia oka spłaca dług swojemu odkrywcy, Jeszcze pół roku wcześniej nikt nie wiedział kto to jest Duda. To zobowiązuje. Wciskanie ciemnoty o prezydencie wszyskich polaków jest zwykłą dziecinadą i szanownie nam panujący "NIEZŁOMNY" dostarcza każdego dnia dowody. Co nas czeka po wyborach, nie trzeba wielkiej wyobraźni. Witaj w krainie Orwella!!!
Odpowiedz
awm10
przedwczoraj
Oceniono 25 razy 25
Obatel Duda to aktywny do przesady katolik. W łapaniu wafelków i dopieszczaniu biskupów nikt mu nie dorówna.
Zna zatem zapewne ósme przykazanie, które głosi: "Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.", W kontekście wykładów posła Dudy w Nowym Tomyślu warto przypomnieć przykazanie siódme, czyli: "Nie kradnij.".
Jak widać katolicki prezydent wszystkich wolaków nie ma z tym żadnych problemów moralnych.
Chyba dlatego w komentarzach zmienia się ostatnio jego ksywka z Budyń na Maliniak.
Warto by przypomnieć w TV 40-latka, zanim PiS zacznie ją po swojemu uzdrawiać.
Odpowiedz
teresa_444
przedwczoraj
Oceniono 25 razy 25
W życiu dostajemy to co tolerujemy. Większa część społeczeństwa popiera takie niedopuszczalne postawy i zachowania. Jeśli w wybory pażdziernikowe to potwierdzą, to czeka nas bardzo smutny czas. Ryba podobno psuje się od głowy. A głową teraz jest Pan PAD...
Odpowiedz
tadjan
przedwczoraj
Oceniono 25 razy 25
...... no właśnie, pan maliniak jest tylko recepcjonistą kaczylandu. I widać głowy nie musi używać.
Odpowiedz
palolem
przedwczoraj
Oceniono 24 razy 22
W 2009 r. jechałem w Indiach pociągiem z New Delhi na Goa, podróż długa, 51 godzin. Jeden z pasażerów, Hindus, zagadnął mnie skąd jestem. Gdy odpowiedziałem, że z Polski, jego drugim pytaniem było czy Walesa jeszcze żyje. To tyle w temacie. Panie Doda, czy jak tam się pan nazywasz, pamięć o panu szybko przeminie. Pozdrawiam.
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
1
2
3
4
następne »
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX
Najczęściej czytane
1.
Wielka defilada w Pekinie, Xi Jinping zapowiedział redukcję sił zbrojnych
2.
Dziennikarka telewizji informacyjnej uważa, że jest podobna do chomika. I żąda milionów rekompensaty
3.
Skąd ta nienawiść? Z Kościoła
4.
Jeśli to zdjęcie nie zmieni stosunku do uchodźców, to czy cokolwiek będzie w stanie go zmienić?
5.
Najdrożsi uchodźcy świata. Australia pozbywa się ich za 55 mln dol.
6.
Donald Tusk: Europa powinna przyjąć 100 tys. uchodźców
Polecamy

ml2403
przedwczoraj
Oceniono 22 razy 22
Podobno straszenie PiS-em już nie działa. Myślę jednak, że jest to kolejne hasło ukute przez pisowską propagandę. Kaczyński mając widmo tego, że lat mu przybywa i może już nigdy nie dojść do władzy zgodził się na to by zrobić wszystko, żeby teraz ją zdobyć. Sądzę, że dopiero teraz PiS może być nieobliczalny. jednak w latach 2005-2007 JK nie zgodził się na zmianę ustawy aborcyjnej, a polityka gospodarcza była bardzo liberalna co przy hossie gospodarczej na świecie dało niezłe wyniki gospodarcze. Ja się boję PiS-u obecnego, którego wcale nie znają młodzi ludzie, ale uwierzyli w kosmiczne obietnice. Ten dzisiejszy PiS jest zakładnikiem episkopatu, związków zawodowych, Rydzyka i tysięcy darmozjadów w sutannach, którzy organizują mu wiernopoddańczą sektę głosujących karnie na tę partię. Ci ludzie nie myślą o zgodzie narodowej, o poprawie ekonomicznej kraju, oni dyszą chęcią zemsty i najchętniej obecnie rządzących widzieliby na szubienicach. Mówienie Maliniaka o zgodzie narodowej to z jednej strony sztuczka wyborcza, ale myślę, że ma też swój podtekst. To ma być zgoda na naszych warunkach. Sam wściekam się na PO za te jej skrzydła, którym bliżej do PiS niż do rozsądku, za głaskanie KK i dawanie mu kolejnych dotacji, ale dzisiaj to jedyna opcja mogąca powstrzymać ten szaleńczy pochód. Ci, którzy mówią o wariancie węgierskim niech zdadzą sobie sprawę, że Orban jest jednak rozsądniejszy od Kaczyńskiego i nie ma pijawki w postaci potężnego KK, który interesuje się tylko swoim majątkiem, a dla ludzi ma tylko zakazy i nakazy, Jeżeli PiS będzie rządził samodzielnie to to co na Węgrzech będzie zwielokrotnione. Może wybór Maliniaka nie był taki zły bo jeszcze parę tygodni i mam nadzieję, że większość zrozumie w jakim to idzie kierunku.
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
ateofi
przedwczoraj
Oceniono 26 razy 22
Dramat, po prostu dramat. Przez ostatnich kilka dni, prezydent elekt popełnił więcej gaf niż Lech Kaczyński czy Bronislaw Komorowski podczas całej swojej prezydentury. Najpierw bierze udział w żenującym spketlaku w towarzystwie kacyka (Piotra) Dudy. Potem jedzie do Niemiec o sra na własne gniazdo mówiąc coś o tym, że "Polska nie jest sprawiedliwa" dla wszystkich obywateli. Nawet jeśli tak jest, to ,nie mówi się takich rzeczy prezydentowi obcego Państwa. Własny kraj powinno się chwalić i promować a nie gnoić. Wreszcie kolejna żenująca wpadka podczas uroczystości na Westerplatte. Panie prezydencie, nie robi Pan nikomu łaski i obowiązuja Pana etykieta. Więc niech się Pan nie odwraca dupą do premier tego kraju! Jestem zbulwersowana zachowaniem tego człowieka!
Pokaż odpowiedzi (1)
Odpowiedz
kocurxtr
przedwczoraj
Oceniono 21 razy 21
PiSy i Dudy mijają
prawda zostaje ...

historia sama się obroni
szkoda, że Ci którzy pownni stać na straży prawdy historycznej, jawnie tę historię przekłamują dla własnych politycznych potrzeb

Prezydent Andrzej Duda - zostanie zapamiętany jako Mały człowiek bez kręgosłupa moralnego
jako Prezydent PiSu - własność Jarosława Kaczyńskiego
Odpowied
  • 4