Wpis z mikrobloga

@musialmi: Kurde nie mam dzisiaj siły na wywody ale ok.
No może dlatego że imigranci z krajów muzułmańskich domagają się swoich praw w obcym kraju podczas gdy uciekają ze swojego kraju w którym te prawa obowiązują.
@musialmi: Dlaczego ma im żyć się lepiej w kraju w którym chcą osiągnąć takie same zasady jak w swoim ojczystym ? I tak oczywiście są tacy którym się nie podobają gwałty na 10-latkach i wyjeżdżają i takich to z otwartymi rękami ale te ciapate bałwany które wszędzie chcą robić swój ciemnogród na szubienice.
@susel38: A czy ja mówię, że oni powinni mieć do tego prawo? Ja mówię, że to nie jest głupie.
PS Jesteś pewien, że nie mylisz różnych wydarzeń? Teraz, mówiąc "uchodźcy", ma się na myśli ludzi, którzy chcą podziać się (przeżyć!) gdzieś w Europie, ale nie mają gdzie.
@musialmi: W tym momencie znaczna ilość imigrantów to nielegalni imigranci więc to chyba głupi ludzie skoro ignorują zasady.Ale tak możemy dyskutować do rana bo myślimy od dwóch różnych typach imigrantów ty widzisz ludzi którzy uciekają ze swojego #!$%@? kraju w którym nie mają zapewnionej przyszłości a ja widzę brudasów polujących na miejsca pracy i siedzenie na socialu.