Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie zastanawia jaka pokręcona logika nakazuje ludziom pisać bzdurne komentarze typu:

Oczywiście, że tak i stąd mega beka z ateistów walczących z chrześcijańskim średniowieczem. Z islamem powalczcie sobie tak synkowie i dajcie znać, jak wam idzie :)


@Amadeo - żeby nie było, że cytuję i obmawiam za plecami (ale odniosę się także do reszty tego typu wypowiedzi)

Serio? Skoro nie chcę KK to chcę islamu? Nie możemy zrobić państwa w którym nikt nikomu nie każe płacić na indoktrynacje religijną i inne pierdoły, tylko funduje się to z datków wyznawców poza państwem? Nie możemy stworzyć społeczności w której wyimaginowani przyjaciele, czy to czy ktoś lubi tosty z dżemem jest jego prywatną sprawą, bez #!$%@? się w życie innych współobywateli?

Mam nadzieję, że nie chodzisz po oddziałach onkologicznych i nie rzucasz "Z rakiem tak walczycie? Z Ebolą byście popróbowali synki!".

##!$%@? #ateizm trochę #shitwykopsays
  • 5
@bluehawaii91: to jest wyjątkowo nieprzyjemny „argument” także z innego powodu. Autor pisze, żeby dać znać jak komuś tak idzie walka (chodzi o walkę słowną) z islamem. Sugestia jest taka, że walka na argumenty z tymi nie pójdzie zbyt dobrze, ponieważ muzułmanie są nietolerancyjni, organizują zamachy na osoby o odmiennych poglądach itp. #!$%@?ę w tym momencie, czy jest to słuszne twierdzenie, taka jest jedynie sugestia autora komentarza. Więc wynika z tego, że