Wpis z mikrobloga

@mars83: oczywiście, że lepiej - zawsze polecam takie rozwiązanie. po prostu dla mnie to pewien znak czasów - jeszcze do wczoraj można było pokazywać design Skype'a jako coś, co względnie dobrze się adaptuje na innych platformach i stosuje konsekwentnie wytyczne MS.

kluczowe dla mnie jest to, że skype teraz wygląda bardzo dobrze na iOS i Androidzie, a na Windows 10 Mobile... boję się, jak będzie wyglądał.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: Korzystając z innych aplikacji Microsoftu na Androidzie czułem różnice do Windowsa. Here wg mnie szybciej wyszukiwał trase, a Next Locker przez dłuższy czas zastępuje mi ekran blokady z racji tego, że można ustawić sobie skróty aplikacji, lub włączenie wifi/latarki, czego na ich systemie nie widać
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Bardzo dobrze. Właśnie za to uwielbiam iOS i OS X, że aplikacje są ze sobą spójne, gdyż ich twórcy ściśle trzymają się pewnych odgórnie określonych wytycznych w kwestii interfejsu, a nie robią syf jak ma to miejsce w przypadku programów pisanych dla Windows czy Linuksa. Cieszę się, że Skype na iOSa znów wygląda tak jak powinien. Bardzo mi tego brakowało.
  • Odpowiedz