Wpis z mikrobloga

@Krypton: Kosztuje tyle samo bo jest praktycznie tym samym co z2. Z3 tak samo jak w przypadku g3 od lg były telefonami które trzeba było wypuścić żeby mieć nowego flagowca bo Samsung swojego wypuścił. Taki wyścig szczurów.
Z3 to niewielka zmiana względem z2. Trochę wyższe taktowanie zegara (nawet nie poczujesz tego), slot na karty działa ze 128gb (po zrobieniu roota zmianie ogranicznika w z2 tez działają) i zmiana na standard nano
@vegaushp: Masz ode mnie piwo za konkret odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º) Najbardziej zależy mi na płynności działania oraz na tym, żeby był świeży Android. Ostatnio miałem w rękach Z1 i Z3, chodziły bardzo płynnie, czego nie mogę powiedzieć o swoim już lekko podstarzałym Galaxy S3 - szrot i tyle. Oppo? Masz na myśli na przykład TEN TELEFON ? Nie siedzę w ogóle w temacie telefonów i
@Krypton: Tak właśnie o oneplus one, kolega dobrze rozpoznał o co mi chodzilo. Bo można też kombinować z chinczykami które by były nawet lepsze ale nie każdy chce się bawić w ściąganie bo potem na gwarancję trzeba odsyłać do Chin a to wiąże się z miesiącem bez telefonu. Chociaż najczęstsze awarie typu pęknięć ekran nie podlegają gwarancji wiec nie jestem pewny czy warto się nią przejmować.
Opo co prawda nie dostępne