Wpis z mikrobloga

Dzisiaj skończyłem Wiedźmina 3 i powiem wam że teraz odczuwam taką jakby...pustkę. Gra wciągnęła mnie nie tylko w opowieść ale wyciągnęła z mojego życia kilkadziesiąt godzin który nie jestem w stanie się doliczyć. Gra jest fantastyczna! Świat, detale świata, klimat tego świata, rozwój postaci, rozwój i wpływ na wydarzenia a do tego ogrom misji pobocznych. W moim przypadku gra miała takie zakończenie że Emhyr wygrał wojnę a Ciri postanowiła zaprzestać wiedźmińskiego życia i wrócić do rodzinnego miasta. Kurde to trochę dziwne bo w sumie to tylko gra ale przy takim zakończeniu zrobiło mi się jakoś smutno :( ;). Teraz wiem że zagram od nowa na najwyższym poziomie trudności i postaram się o inne zakończenie :)
CD Projekt RED mega dzięki! :)
#wiedzmin3 #gra #oswiadczenie #xboxone
  • 26
@redi9: Ja "weryfikuję pliki lokalne" po formacie systemowego dysku, ale mam jeszcze sporo skellige do zobaczenia a i tak nie wiem co zrobię ze swoim szarym życiem po przejściu.
@only: Ja nie miałem. Tzn może to było też to ale bardziej odczułem to jako zamknięcie pewnego długo trwającego okresu w życiu. Pamiętam, że miałem podobnie po obejrzeniu Zemsty Sithów (choć teraz już nieaktualne) albo Powrotu Króla. To chyba naturalne jak się jest w coś bardzo zaangażowanym i potem się to kończy. No ale przecież coś się kończy, a coś się zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wyciągnęła z mojego życia kilkadziesiąt godzin który nie jestem w stanie się doliczyć.


@redi9: Na GoGu po prawej stronie masz licznik ile grałeś i ile procentowo ukończyłeś grę. Pozdrawiam.