Wpis z mikrobloga

Wezwanie do kobiety, powód: "zaburzenia zachowania/psychiczne".

Zespół podstawowy, byłem kierowcą-ratownikiem. Przyjeżdżamy na miejsce, drzwi otwiera nam jak się okazało córka pacjentki rzucając hasło "panowie, nie wiem co się dzieje z mamą…nie mam już siły na to wszystko dlatego was wezwałam". Kolega zdążył rzucić tekst "spróbujemy pomóc"… jak się później okazało niezbyt trafny.
W pokoju zastaliśmy pacjentkę która zwyczajnie w świecie się masturbowała. Naga od połowy, palec w pochwie i w odbycie… krzyki typu "wsadźcie mi coś, muszę coś czuć!", "pragnę go mieć w sobie" "chce dużego, muszę go czuć bo zwariuję" …za pewne w tym momencie każdy śmieszek pomyślał "mogliście ratować, pomóc pacjentce( ͡° ͜ʖ ͡°)"


Na izbie psychiatrycznej lekarz który słuchał wywiadu przekazywanego przez kolegę najpierw się uśmiechnął a kiedy usłyszał wiek rzucił hasło "panowie, chyba sobie jaja robicie"… uwierzył jak przy przełożeniu pacjentki zaczęła "gwałcić" ich łóżko z palcem w pochwie.

Ogólnie wyjazd pod względem humoru aktualnie mój "numer jeden" i chyba ciężko będzie spotkać w swojej karierze coś równie szokującego, obrzydzającego a zarazem komicznego. Przyznam szczerze, że w karetce ciężko było utrzymać powagę i razem z kumplem zwyczajnie w świecie prawie płakaliśmy ze śmiechu…do tej pory wypominam mu jego tekst na wejściu "spróbujemy pomóc":)

#999 #ratownikmedyczny #ratownictwo #truestory
  • 66
  • Odpowiedz
A więc wyobraźcie sobie swoją babcie w takiej akcji.


@polancky: ty chory #!$%@?, do czego ty mnie właśnie zmusiłeś? Powinni Cię sądzić za łamanie praw człowieka.
  • Odpowiedz
@ripp1337: ciężko określić. Ale jeżeli w tym przypadku pacjentka nigdy nie wykazywała jakiegoś wielkiego pociągu seksualnego a w tym momencie NIE POTRAFIŁA PRZESTAĆ i zwyczajnie w świecie robiła to przy wszystkich. To jednak nie do końca jest wszystko w porządku. Może zaburzenie psychiczne, może demencja lub zmiany miażdżycowe…jedyne co mi w tamtym momencie przyszło do głowy to - izba psychiatryczna i myślenie typu "niech inni się martwią - chce mieć to
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: "Na izbie psychiatrycznej lekarz który słuchał wywiadu przekazywanego przez kolegę najpierw się uśmiechnął a kiedy usłyszał wiek rzucił hasło "panowie, chyba sobie jaja robicie"… uwierzył jak przy przełożeniu pacjentki zaczęła "gwałcić" ich łóżko z palcem w pochwie.". A więc tak - wylądowała w szpitalu
  • Odpowiedz
@polancky: Chodzi mi o stan psychiczny: leki jakieś? Stwierdzona schizofrenia, czy jakieś manie ?

Poza tym: masz 80 lat; masz się przejmować, że ktoś patrzy ? Hihi :D Nie wiem kto tu będzie większym dziwakiem, obserwowany czy obserwujący

  • Odpowiedz
@polancky: wybacz moje pytanie o to przewiezienie do szpitala - mimo dokładnego przeczytania tekstu, nie wiedziałam, że w końcu tam trafiła. Myślałam, że po prostu po ,,służbie" zdawaliście raporty i lekarz tak zareagował :) swoją drogą - w karetce przestała się masturbować, czy zachęcała Was do pomocy? :D
  • Odpowiedz