Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki.
Wybaczcie zastój pod tagiem #30dnina811
Nie przestałem się odżywiać wg zaleceń tej diety, wręcz przeciwnie, z każdym dniem coraz lepiej się czuję, motywowany coraz to sprawniejszą przemianą materii, trawieniem oraz kolejną rzeczą, o której szerzej napiszę niżej.

Co z nowości? Ostatnio stwierdziłem, że same treningi kardio/wytrzymałościowe nie zapewniają odpowiednio szerokiego ujścia dla energii. Moje mięśnie zaczęły czuć zryw, ochotę na jakieś cięższe treningi. Jaki czas temu złapałem zajawkę na kalistenikę i szeroko pojęty tzw. street workout, więc padło na to. Wykupiłem pakiet za 30 dolców dla początkujących od pana Franka Medrano, gościa trenującego street workout (polecam sprawdzić jego filmiki na YT) Pakiet jest w formacie .pdf, zawiera parę słów o motywacji, nastawieniu psychicznym, zestaw treningowy na 8 tygodni wraz z linkami do ćwiczeń oraz przykładowe posiłki. Gdy dotarłem do posiłków, okazało się że pan Frank Medrano również jest weganem i zaleca dietę wysoko-węglowodanową, więc dwie, a nawet trzy pieczenie, na 1 ogniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem po 2-gim dniu, na dzisiaj przypada HIIT (high intensive interval trening), lecz jestem tak niemiłosiernie połamany po tych dwóch dniach, że dzisiaj wjedzie pozaplanowy rest-day ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodaje screena z .pdf co pan Frank piszę o białku, tłuszczu i węglach (mam nadzieję, że nie posądzi mnie o naruszenie praw autorskich ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dieta #weganizm #kalistenika

PS. Carb The Fuck Up! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz h.....b - Siemanko Mireczki.
Wybaczcie zastój pod tagiem #30dnina811 
Nie przestałe...
źródło: comment_bDJf81v8IbSdWwBCkcArMeNeczlcw4F7.jpg
  • 4
@hyperdub: Serio nie wiedziałeś, że Frank to weganin? Na mikrokoksach wrzutka do jego filmu zamyka przeważnie mordy specom od głupich dywagacji "bez miensa się nie da" ;)

Bardzo dobrze, ja od jakiegoś czasu jadę na pochodnej 801010 (więcej tłuszczu trochę, bo lubię orzechy, + moja partnerka musi gotować, bo inaczej ją nosi, więc czasem coś więcej zjem, a tak to głównie RAW + owsianka :D), żyję i mam się dobrze!
@hyperdub: @grecki:

Frank, like most people, wasn’t born vegan. He ate meat for 30 years. And though he’s been training for 7 years now, it was a little over a year ago when he learned that two good friends of his, Dan Attanasio and Noel Polanco, were vegan. They were body builders, too, and Frank was intrigued. His two friends helped him get started with a plant-based diet, helped him
@rotero: Przecież nikt nie podważa tutaj możliwości zrobienia mięsni na mięsie ( ͡º ͜ʖ͡º) chodzi o pozytywne efekty jakie daję wegańska dieta wysoko-węglowodanowa oraz to, że wielu sportowców jest na takiej diecie nie uszczuplając sobie osiągnięć sportowych