Wpis z mikrobloga

dobra mirki. mialem tu konto jakies 3 lata, ale musialem je usunac... zreszta nie bede tlumaczyl.... mam male #rozdajo wraz z prosbą... pisze na tel wiec bez polskich znakow i na szybko bo przyszla zona juz spi i nie chce zeby widziala co tu pisze. rozlosuje wojskowy plecak gorski, 4 mundury rozne rozmiary wzor 2010, itd. ale do rzeczy... rzucilem armie, poniewaz mam dziecko w drodze, a kolega ktory pracuje w niemczech mnie olal, a mial mi zalatwic prace. w lutym urodzi mi sie dziecko. jestem bardzo pracowity i jestem gotow na wszystko byle moje dzieci mialy jak najlepsze zycie. mam prawojazdy b i c samochod, jestem w trakcie robienia c+e i kursow na przewoz rzecz i towarow. bardzo bym was prosil o kontakt lub namiar na firme ktora przyjelaby zwyklego zolnierza z zainteresowania motoryzacją, informatyką, sportem w jakimkolwiek kraju. jak bedzie jakies zainteresowanie to jutro sprawdze rozmiary mundorow. mam duzo wojskowych gadzetow. pozdrawiam i dziekuje
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siwylol25: Jak masz jeszcze jakiś plecak z woja za grosze (lub jakiś inny sprzęt) to z chęcią bym przygarnął bo właśnie poszukuje jakiegoś na marsze nocne () Sam chciałem związać przyszłość z wojskiem ale już słyszałem kilka opinii i każda była zrównoważona ale jednak mi odradzali żebym sobie czegoś innego szukał no chyba że aż tak mi na tym zależy żeby się tam
  • Odpowiedz