Wpis z mikrobloga

dobra mirki. mialem tu konto jakies 3 lata, ale musialem je usunac... zreszta nie bede tlumaczyl.... mam male #rozdajo wraz z prosbą... pisze na tel wiec bez polskich znakow i na szybko bo przyszla zona juz spi i nie chce zeby widziala co tu pisze. rozlosuje wojskowy plecak gorski, 4 mundury rozne rozmiary wzor 2010, itd. ale do rzeczy... rzucilem armie, poniewaz mam dziecko w drodze, a kolega ktory pracuje w niemczech mnie olal, a mial mi zalatwic prace. w lutym urodzi mi sie dziecko. jestem bardzo pracowity i jestem gotow na wszystko byle moje dzieci mialy jak najlepsze zycie. mam prawojazdy b i c samochod, jestem w trakcie robienia c+e i kursow na przewoz rzecz i towarow. bardzo bym was prosil o kontakt lub namiar na firme ktora przyjelaby zwyklego zolnierza z zainteresowania motoryzacją, informatyką, sportem w jakimkolwiek kraju. jak bedzie jakies zainteresowanie to jutro sprawdze rozmiary mundorow. mam duzo wojskowych gadzetow. pozdrawiam i dziekuje
  • 28
@pieczywowewiadrze czlowieku co mnie interesują plusy??!!! Jestes z gimnazjum czy co? Czlowiek stara sie zatroszczyc o przyszlosc rodziny jak tylko moze, a ty z takim czyms wylatujesz? Porzucilem prace w wojsku ktorą mialem gwarantowaną na minimum 12 lat przy kontrakcie na 2 lata gdzie nawet kredytu na mieszkanie nie wezme. Dziecko musi miec chociaz wlasny pokoj. Zobaczymy jak ty e koncu dorosniesz
@siwylol25: Żołnierze są na innych warunkach jeżeli chodzi o branie kredytów hipotecznych, wziąłbyś spokojnie taki kredyt, nie gadaj głupot. Dodatkowo mogłeś starać się o mieszkanie z WAMu, jak o wiele innych dodatków na dziecko, miałbyś darmowe wczasy albo powiększoną gratyfikacje urlopową. Zrobiłeś wielką głupotę.
@gitarzysta: Miałem punkt zaczepienia, bo kolega z wojska któremu się skończył kontrakt i go nie przedłużył wyjechał do Niemiec i strasznie słodzil i namawiał, żebym do niego przyjechał bo można zarobić te 5 tys. Ja po złożeniu wypowiedzenia musiałem i tak czekać 3 miesiące na zerwanie kontraktu i zrobienie obiegówki. Jeszcze z nim rozmawiałem w zeszłym tygodniu bo od poniedziałku jestem wolny i mogę przekroczyć granice, ale on już telefonu nie
@sbk2009: Wiem jak jest, a kolorowo nie jest. Koledzy, którzy byli na misjach i mają już przepracowane 12 lat lądują na bruku, bo nie ma możliwości awansu bez plecaka. Mieszkanie dostaniesz, ale po #!$%@? mi ono jak lepiej wynajmować bo i tak ci zabiorą jak ci nie przedłużą kontraktu, albo #!$%@?ą. Mieszkaniówki mi nie przyznali bo mają za dużo mieszkań (bez umeblowania, do roboty itd.) to chcieli mi wcisnąć.
@siwylol25: U mnie też jest dużo mieszkań (nowe bloki, nowy internat), a mieszkaniówkę dostaje, więc to jest dziwne. Faktem jest, że lepiej było pracować w pewnym miejscu w tak ważnym momencie życia, niż skacząc #!$%@? wie gdzie gdy dziecko w drodze.
@sbk2009: Wiem, że lepiej pracować, ale o dziecku się dowiedziałem kilka dni po złożeniu wypowiedzenia.... I tak mnie więcej w domu nie było jak byłem, także pojechać za granice dla mnie nie stanowi żadnego problemu. Wolę jechać nawet na budowę do Niemiec, albo Irlandii niż wszystkie święta i tak spędzać na jednostce, wyjeżdżając na kilkumiesięczne poligony. Miałem jeszcze takich przełożonych, że specjalnie #!$%@? się o rdze na broni, odciągali pieniądze i