Wpis z mikrobloga

#tatuaze #tattoo #koty #pusheen I chyba #nitarysuje
Pierwszy tatuaż na ludzkiej skórze, mojej. Przez pierwsze 5 minut miałam małą panikę, no bo kuźwa boli + bardzo niewygodnie jest pochylać się nad własną łydką i operować ręką w różne strony. Ale później przyzwyczaiłam się, ba, bardzo dużą frajdę miałam. Teraz czekać aż się zagoi. Łapcie:
PonySlaystation - #tatuaze #tattoo #koty #pusheen I chyba #nitarysuje
Pierwszy tatuaż...

źródło: comment_tBhFIZnjWjFOp2Bo8z1wsoAq7nHsaFKz.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@CJzSanAndreas: #!$%@?, w jakiej wy żyjecie Polsce Z, że tatuaż utrudnia znalezienie pracy? xD No okej, swastyka na czole pewnie byłaby przeszkodą do pracy w przedszkolu, ale jakiś wzorek w innym miejscu? Albo mieszkacie w jakiejś zacofanej, ortodoksyjnej mieścinie albo tak bardzo nie lubicie tatuaży, że aż sobie dorabiacie do nich jakieś historie dziwne (ew. rodzice was za dzieciaka straszyli).

@PonySlaystation: jak nie lubię kolorowych tatuaży z dziwnymi
  • Odpowiedz
@rss: Nyan Pusheena chciałam zawsze ale przerobiłam go by trochę bardziej mi się kojarzył z moją kotką - Łajką. Narysowałam to wczoraj, czyli decydowałam się z parę godzin. Stwierdzilam, że nie ma co się długo zastanawiać nad pierwszym - i tak będzie brzydki, w końcu to pierwszy. Na początku myślałam, że zrobię tylko czarno - biały bo kolor jest strasznie trudny do opanowania ale stwierdziłam, że większość moich tatuaży to
  • Odpowiedz