Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób ćwiczących na silowni, w klubach fitnes, na outdorowych przyrządach.

Ćwiczyłem unoszenie swojego ciała trzymając ręce po bokach na rurkach i ruchami góra-dół ćwiczyłem górne partie ciała jak i ręce. Chyba nadwyrezylem prawa rękę, bo nawet teraz podnosząc sie z wanny odczuwam ból od dłoni, przez łokieć i w gore. Co z tym zrobić?

#pytanie #silownia #fitness #gym #uraz
  • 9
  • Odpowiedz
@kubs: chodzi o pompki na poręczach? zmień ćwiczenie na inne, jeżeli po tym pojawia się ból, a dopóki nie zniknie nie nadwyręzaj tej ręki.
  • Odpowiedz
@kubs: Poczekać aż minie, a jak nie będzie ustępować to pójść do lekarza? A jak boli bardzo to od razu iść do lekarza?

Albo nie, #!$%@?, amputuj, tnij od razu i przestań zadawać pytania na poziomie 5-cio latka.
  • Odpowiedz
@natjes: po co się tak spinać, ma problem i prosi o pomoc bardziej doświadczone osoby. Lekarz mu powie "niech pan przestanie chodzić na siłownię".
  • Odpowiedz
@rotero: Ja rozumiem, jak ktoś ma problem i pyta, ale to jest pytanie na poziomie "mam gorączkę, co robić", albo mojego ulubionego - "idę pierwszy raz na siłownię, jaką torbę wziąć?"
  • Odpowiedz