Wpis z mikrobloga

@Alasthor: Co w tym obrazku widzisz dziwnego? Bo ja lekko zmordowaną mamę która w ten sposób ma przynajmniej wolne ręce i spokój że dzieciaki nie ściągną z półki jakiegoś przedmiotu i ew. nie zbiją...

Otwórz lekko oczy na życie innych ludzi...

Zaś jeśli chodzi Ci o to, że te biedne dzieci wybrudzą swoimi bucikami wnętrze koszyka do którego wkładasz zakupy, które są w 99% przypadków w opakowaniach, które są i tak
@rss: Znam kilka osób które bardzo chętnie liżą wózki sklepowe. To o ich prawa walczę!

Poza tym, takie dziecko, chodzi, biega, bawi się często w miejscach gdzie zwierzęta (ludzie zresztą pewnie też) załatwiają swoje potrzeby. Później ty idziesz do marketu i kładziesz tam swoje zakupy.
Zaraz krzykniesz, że "przecież wszystko jest popakowane we worki!!!!111"
OK. A na czym później kładziesz te worki? W kuchni na blacie?

Ktoś powie, że szukam dziury
OK. A na czym później kładziesz te worki? W kuchni na blacie?


@Alasthor: w kuchni na podłodze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, takie dziecko, chodzi, biega, bawi się często w miejscach gdzie zwierzęta (ludzie zresztą pewnie też) załatwiają swoje potrzeby. Później ty idziesz do marketu i kładziesz tam swoje zakupy.

A ja dalej będę ciągnął swoje (hehehe): nie masz pojęcia co wcześniej robił każdy z klientów.
@Alasthor: no to podsumujmy:
-osoba świadoma brudu i tak umyje ręce i położy siatki na podłodze
-osoba nieświadoma brudu i tak będzie z nim miała kontakt, bez względu na obecność butów w wózku :D

Swoją drogą czasem jak widzę uwalone wózki i koszyki to aż brzydzę się ich dotknąć. Aż takim problemem w tym kraju jest wzięcie myjki ciśnieniowej i przejechanie po nich wodą raz na miesiąc? :/
@rss: Czasami można poczytać w necie jak markety chwalą się "swieżo wyczyszczonymi wózkami". Super.
Ale w skranych przypadkach sama woda raczej tu nie pomoże.

Jednak moim zdaniem i tak nie powinno się tak robić! Będę miał ból dupy i będę się na to #!$%@?ł :D Zwyczajnie wyniosłem w domu, że chodzi sie po ziemi, a jak dziecko jest zmęczone to się bierze na ręce.
Czasami można poczytać w necie jak markety chwalą się "swieżo wyczyszczonymi wózkami". Super.


@Alasthor: wow, imponujące. Kiedyś napiszę publicznie, że podtarłem tyłek w toalecie i też oczekuję na brawa.

Ale w skranych przypadkach sama woda raczej tu nie pomoże.

Łooo, panie, jakimś porządnym Karcherem da radę - tam strumień wody potrafi mieć naprawdę konkretne ciśnienie. :D
Swoją drogą czasem jak widzę uwalone wózki i koszyki to aż brzydzę się ich dotknąć. Aż takim problemem w tym kraju jest wzięcie myjki ciśnieniowej i przejechanie po nich wodą raz na miesiąc? :/


@rss: dlatego ja, jeśli nie mam jakichś gigantycznych zakupów do zrobienia, pakuję się w sklepie do własnej, płóciennej siatki. Jakoś tak mi z tym raźniej :]
@komplik: o #!$%@? chyba zrobiłem zęcie Twojej zajomej, że złapałes taki ból dupska :D

1. Tak przeszkadza mi, ze dziecko krzyczy na podwórku a jego matka nic z tym nie robi. Bezstresowe wychowanie robi z dzieci kaleki.
2. Będę wołał takie tagi jakie będę chciał.
3. Nie jestem studentem, nie pozjadałem wszystkich rozumów.
4. Dzieci nie mam i póki co nie planuje. Ale wierz mi na pewno nie będę wkładał ich
źródło: comment_cEnGYP0nJ7wEYccDgR3zjHalWWJJ1hcC.jpg
Gadaj z dupą to Cię osra -.-

@komplik: po Twoim strasznym butthurcie wnioskuje, że sam masz dzieci? Współczuję im bardzo, że muszą być wychowywane przez takiego rodzica jak Ty. Plujesz jadem i srasz ogniem bo ktoś wyraża swoją opinię, która jak widać dotyka i Ciebie. Prawda boli co? Oby Twoje dzieci nie wyrosły na taką #patologiazewsipodwsia z jaką maja do czynienia codziennie w domu.

Jezeli zaś nie masz dzieci to sorry.
@komplik:

jeszcze raz powtórzę: zapamiętaj ten wpis i ten dialog jak już wyrośniesz ze zjadania gili, chwalenia się "#!$%@?łem", czy "o jaki ja dorosły - nie mieszkam z rodzicami", bo jak już dorośniesz to zrozumiesz jaki z Ciebie "patol ze wsi" i "podludź".


Tak btw bo cały ten shitstorm mam gdzieś,ale ciekawi mnie kiedy według ciebie człowiek staję się dorosły?
Bo tak sobie myślałem że jak już ma się swoje lata
@humannus: co prychłem to moje :-D
@komplik: kolego? Plażo prosze, najpierw bedziemy sie obrażać a potem przymilać? Nie tędy droga. Skoro jestes dorosłym człowiekiem to powinieneś wiedzieć, ze ilu ludzi tyle opinii. I należy liczyć się z tym, że ktoś może mieć inną i nie próbować prowadzić przeciwko niemu krucjat. Nie jestem specjalistą w wychowywaniu dzieci, ale pamiętam jak to robili moi rodzice ze mną a potem z moim bratem.
@komplik: Pozwól więc , że i ja zakończę
Tak użyłem tych słów aczkolwiek nie kierowałem tego bezpośrednio do Ciebie. Natomiast Ty nazwałeś mnie baranem i debilem.
@rss: ale w wózki pakuje się na przykład takie coś jak pieczywo, które z reguły (sklepy odchodzą od jednorazówek) jest teraz w takich papierowych torebkach.

Ale oczywiście, lepiej żeby dziecko brudnymi podeszwami wyszorowało spód wózka na którym ja potem będę kładł te niezamknięte torebki z pieczywem, bo #!$%@? komuś nie łaska tego gówniaka z wózka wysadzić, bo nogi mu pewnie odjęło -.-;