Wpis z mikrobloga

@coolcooly22: w bośni nie jest cięzko ().zatrzymują się wszędzie nawet na niebezpiecznych zakretach i mówią , żebyś się tak nie spieszył .Ja nie dawno wracałem z pluzine (czarnogóra) to powrót tak 4 dni zajął(czarnogóra,bosnia chorwacja,węgry,słowacja,polska).Polecam wodospady Kravica w bośni
@coolcooly22: właśnie mi w Bośni spoko się stopowało, tylko problem jest taki, że mają mało autostrad i trzeba jeździć małymi etapami. Na dowód przejedziesz spokojnie. Co do czasu - chodzi Ci o samo przejechanie przez te kraje?
@coolcooly22: tak jak kolega wyżej powiedział, nie planuj, bo i tak się tego nie będziesz trzymał, różne przygody się zdarzają po drodze. W jednych miejscach tak Ci się spodoba, że będziesz chciał zostać dłużej. Ja np tak miałem w kotorze i mostarze, miałem zostać na jedną noc w każdym, zostałem po 2 lub 3.
@roadie: z dziewczyną. w sumie to plus i minus jednocześnie, bo jakbym był sam to bym miał w dupie wszystko i co będzie to będzie a z różowym to chcę żeby wszystko dobrze wypadło i nie zawiodła się
@coolcooly22: w twojej sytuacji tym bardziej nie planowałbym nic, jak chcesz ją tak bardzo zadowolić to spytaj co by chciała zobaczyć i ustalcie luźny plan co po kolei, ale nie każdy dzień, bo może się trafić, że nic nie złapiesz i będziesz dzień do tylu i juz #!$%@? bombki strzelił, a może się trafić, że w jakimś miejscu wam się nie będzie podobało i będziecie mieli dzień do przodu. Najlepsze przygody