Wpis z mikrobloga

Przyszedł mi dzisiaj kod rabatowy 20 zł do Euro RTV AGD za wypełnienie ankiety. Niestety nie mogę znaleźć pod tagiem czy była tam jakaś minimalna wartość zamówienia, a w mailu nie ma żadnego odnośnika do regulaminu. Ktoś wie może czy jest jakaś MWZ?
#cebuladeals
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania pytań, opisywania swoich historii czy wrzucania śmiesznych zdjęć.
@poop:
  • Odpowiedz
@EXCV: Kilka dni temu była ankieta na stronie Euro i po jej wypełnieniu obiecywali bon na 20 zł. Dzisiaj przyszedł.
  • Odpowiedz
Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania pytań, opisywania swoich historii czy wrzucania śmiesznych zdjęć.


@zapoznalem: udowadniam
  • Odpowiedz
@galeon: Bo właśnie z tego tagu się dowiedziałem. Szukam teraz tego wpisu i nie mogę znaleźć, więc możliwe, że autor go już usunął.
  • Odpowiedz