Wpis z mikrobloga

Zamowilem nowa pralko-suszarke, ktora zostala dzisiaj dostarczona - skok technologiczny od zwyklych urzadzen ktore co najwyzej pokazuja czas do konca cyklu, jest zatrwazajacy :D jakies dotykowe przyciski, pelno programow, kombinacji, ulepszacze.. jak dla mnie to moglby byc tylko przycisk "bawelna 40 stopni+suszenie", ale rozowy w 7 niebie :D

Nie wyobrazam sobie na przyklad mojej babci, ktora mialaby obslugiwac cos takiego.

Ciekawostka o ktorej nie wiedzialem: w razie awarii mozna uruchomic cos co sie zwie "smart diagnosis", po polaczeniu z callcenter przystawiamy telefon do urzadzenia a ono, dzwiekiem podobnym do faxu, nadaje info do callcenter co jest zepsute :D technologia, panie..

#agd i troche #logikarozowychpaskow bo rozowy juz dzwonil, ze nie moze sie doczekac powrotu z pracy zeby sie za to zabrac. Teraz juz wie, skad moja ekscytacja za kazdym razem jak buduje nowego pcta ;)
Triplesix - Zamowilem nowa pralko-suszarke, ktora zostala dzisiaj dostarczona - skok ...

źródło: comment_ldHGwwsN6rcyz1vNngp8HG1aRYVm6AIc.jpg

Pobierz
  • 60
  • 1
@bloodcrawler: a z czym tak nie jest, pc praktycznie tez wymieniam w calosci co dwa lata, podobnie jak inne sprzety ktore sluza rozrywce i pracy (laptopy), moze z wyjatkiem konsoli i tv. W zwiazku z tym kupilem przebiegle i tak jedno z tanszych rzadzen, zeby pozniej nie musiec za mocno rozpaczac ;)
  • 0
@tobiasty: na to licze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ElCidX: podobno tak, okaze sie - suszenie ubran w zimie jest u mnie dosyc trudne, w piwnicy mam tylko jeden grzejnik "tradycyjny", poza tym w calym mieszkaniu ogrzewanie podlogowe, wiec przy niskich temperaturach na zewnatrz jeansy na suszarce w piwnicy potrafia schnac 2 dni - w sytuacji pilnego zapotrzebowania zdarzalo mi sie juz suszyc rzeczy zelazkiem :D

@