Wpis z mikrobloga

Zamowilem nowa pralko-suszarke, ktora zostala dzisiaj dostarczona - skok technologiczny od zwyklych urzadzen ktore co najwyzej pokazuja czas do konca cyklu, jest zatrwazajacy :D jakies dotykowe przyciski, pelno programow, kombinacji, ulepszacze.. jak dla mnie to moglby byc tylko przycisk "bawelna 40 stopni+suszenie", ale rozowy w 7 niebie :D

Nie wyobrazam sobie na przyklad mojej babci, ktora mialaby obslugiwac cos takiego.

Ciekawostka o ktorej nie wiedzialem: w razie awarii mozna uruchomic cos co sie zwie "smart diagnosis", po polaczeniu z callcenter przystawiamy telefon do urzadzenia a ono, dzwiekiem podobnym do faxu, nadaje info do callcenter co jest zepsute :D technologia, panie..

#agd i troche #logikarozowychpaskow bo rozowy juz dzwonil, ze nie moze sie doczekac powrotu z pracy zeby sie za to zabrac. Teraz juz wie, skad moja ekscytacja za kazdym razem jak buduje nowego pcta ;)
Pobierz
źródło: comment_ldHGwwsN6rcyz1vNngp8HG1aRYVm6AIc.jpg
  • 60
Mobile mobile ja sie zna!

#!$%@? poziom expert @triplesix dał sie namówić na kupę. System sam w sobie działa jak zwykła komunikacja obłędzie na wyswietlaczu. Żaden porządny sprzedawca nie poleciłby Ci produktu zintegrowanego, tylko jedno na drugim + łącznik bedzie sie pieprzyć jak ruskie na majdanie.
Tyle dobranoc