Wpis z mikrobloga

Miałem fajną historię z logitechem. Kupiłem dawno, dawno temu głośniki bodajże X-323. Sub brzęczał strasznie. Oddałem raz, drugi do serwisu. Napisali, że jest zajebiście i nie brzęczy. Wkurzyłem się i napisałem bezpośrednio do Logitecha załączając film z ewidentnym brzęczeniem. Miła babeczka odpisała, żebym podał adres i wyślą mi nowe głośniki. Myslę, mega... podałem adres #pracbaza , bo na pewno będę tam jak przyjedzie kurier. Kurier przyjechał po 1,5 tygodnia z głośnikami. Podpisałem, odłożyłem, zabrałem się za robotę. Po dwóch godzinach jak miałem chwilę spokoju, rozpakowałem paczuszkę a tam co? Nie było subwoofera :D Zrobiłem foty, wysłałem babeczce pisząc, że to są jakieś jaja. Po 15 minutach odpisała, że to pomyłka po ich stronie i już zleca wysłanie nowego zestawu. Kumple z biurka obok heheszkują. Pytam o co chodzi. Odpowiedzieli, czy szukam suba i czy sprawdzałem w szafie... #!$%@?... Po 1,5 tygodnia przyszedł kolejny zestaw X323. Zostałem z 3 zestawami X323 i w każdym brzęczał sub.
#wygryw #przegryw #wygrywczyprzegryw #pracbaza #tldr
  • 2