Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@krysc4d: To nie jest przygoda łóżkowa, ale w podobnym temacie i zawsze mnie żenuje motzno jak sobie o niej przypomnę. Gdy miałem 14 lat nie byłęm może stulejarzem, raczej normalnych chłopakiem, ale dość nieśmiałym. Lubiłem grać w gry i czytać książki. Wśród dziewczyn byłem całkiem popularny, chociaż częściej uważały mnie za fajnego kolegę.

Sama myśl o interakcjach damsko - męskich mnie wtedy stresowała. Niechętnie słuchałem opowieści kolegów i sam nie rwałem
  • Odpowiedz
Wrzucajcie swoje zabawne historie z przygód łóżkowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kiedyś zasnąłem na ręce, jak się obudziłem ręka była kompletnie niewładna i bałem się, że stracę rękę :(
  • Odpowiedz
@krysc4d: Rzecz działa się rok temu w czasie majówki. Wolna chata mojej dziewczyny, niestety teraz już eks. Jej rodzice pojechali na parę dni nad morze, więc ja czmych na parę dni do niej :p
Wszystko ładnie pięknie całą noc tulamy się, całujemy, miziamy itp. W tle dodatkowo leci przyjemna, zmysłowa i seksowna muzyka która lubimy. Normalnie cud miód klimat nie z tej ziemi.
Schodzę sobie prawilnie na dół w celu zrobienia
  • Odpowiedz
@krysc4d: W czasach kiedy jeszcze z aktualną panną dojeżdżaliśmy do siebie, spotkaliśmy się w weekend. Mieliśmy tylko jedną noc w wynajętym pokoju, więc aby maksymalnie ją wykorzystać, seksiliśmy się do oporu całą noc, z krótką przerwą na drzemkę. Myśleliśmy, że pokoje obok sa wolne, więc panna darła się w niebogłosy. Rano, kiedy zbieraliśmy się do wyjścia, usłyszeliśmy jak za ścianą dwóch śmieszków naśladuje kobiecy jęk, a po chwili obaj wybuchnęli śmiechem.
  • Odpowiedz
To nie moje ale typ #!$%@? typiarę, rucha ja sobie, ona taka żwawiutka, zwinniutka, zna wszystkie motywy motywki, widać bardzo daje radę, bardzo. I tak sobie ją rucha zadowolony bardzo typ, ale w pewnym momencie mówi:
– Wszystko fajnie super się bzykasz, tylko cycki masz jakieś małe.
– Ale tato ja mam dopiero 6 lat. – odpowiada dziewczynka.
  • Odpowiedz