Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@krysc4d: Byliśmy z dziewczyną w górach i z bratem dziewczyny oraz jego koleżanką zaaplikowaliśmy sobie po wiaderku na głowę, co by lepiej się bawić. To była jej pierwsza bomba (mojej dziewczyny), ja nieco bardziej zaprawiony w "taktyce zielonej", więc myślałem że jakoś się trzymam. Naszło mnie nagle - ciekawe jak to jest po zielsku! Zaciągnąłem ją na górę, zaczeliśmy gre wstępną po czym usłyszałem "Dlaczego tak sie z tym bawisz, przejdź
@krysc4d: Podobnie. Chociaż niewiele pamiętała, szczerze mówiąc. Nie, że wykorzystywałem wora - to była stała, długa relacja. Śmialiśmy sie z tego ;p

Hm, zastanawiam sie co by tu jeszcze dorzucić - no bo takich sytuacji jak to że ktoś wbił do pokoju, itp to nie warto wymieniać.
@krysc4d: Razu pewnego mojaex była napalona ale niestety niedostatecznie mokra. Wkładam pytonga i poczułem coś mokrego, wyjmuje, pacze: krew. O #!$%@? zrobiłem jej krzywde, ogladam czy wszystko w porządku i u niej tak. Patrze na reke, leje sie krew z pytonga. Zerwałem wiązadełko, 4 szwy, pościel, i toaleta cała we krwi. Na pogotowie nie zadzwonie bo zanim by przyjechali to mogliby wrócić jej parentsi i troche pszypal. Telefon do matuli "mamuśka