Wpis z mikrobloga

@Sciurus: Jakbym widział Cię gdzieś w tramwaju czy autobusie z takimi ustami, to pewnie bym się bardzo długo przyglądał aż byś się speszyła( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bolerro: Niełatwo mnie speszyć, pewnie bym się uśmiechnęła :) Niemniej rozmawiamy o sytuacji abstrakcyjnej, ponieważ nie jest to makijaż, w którym bym sobie podróżowała komunikacją miejską :)
  • Odpowiedz
@bgonzo: Nie uważam tych tagów za odpowiednie do przedstawionej przeze mnie treści. "Patologia" byłoby, jakbym w takim makijażu na zakupy do Biedronki chodziła. To jest bodypainting. Swoisty rodzaj sztuki, jak przykładowo obraz . To nie jest mój ulubiony look na wyjście z psiapsiółami. To wizerunek do sesji fotograficznych, na cosplaye lub na inne "sytuacje wyjątkowe".
A "obrzydzenie", cóż, rzecz gustu i upodobania.
(grafika poglądowa / to nie ja)
Sciurus - @bgonzo: Nie uważam tych tagów za odpowiednie do przedstawionej przeze mnie...

źródło: comment_IoYYUOAcn6QLN76A7pkthBSMju8vgoR1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sciurus: Ważne, że masz jakieś zainteresowania. Coś czego wielu kobietom w dzisiejszych czasach brakuje, chyba że do zainteresowań zalicza się szukanie faceta z zainteresowaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sciurus: To ktore wkleiłas jest ładne, fajne i artystyczne i fajna laska całkiem na zdjeciu. Ale te usta serio, serio, serio wierz mi ze jak kocham kobiece usta, tak te mnie obrzydzają.
  • Odpowiedz
@Sciurus: imho konturówka (jeśli konturówką robiłaś krawędzie) ma za grubą kreskę i za bardzo kontrastuje, a środek wygląda jakbyś połowę szminki zjadła. Myślę jakby delikatniej i stopniowo przechodziły kolory lepiej by to wyglądało. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Sciurus: Ciężko coś powiedzieć, ogólnie sam bodypainting jest świetny, jeśli jest dobrze zrobiony (jak ze wszystkim), ale jak się pokazuje same usta, to można mieć mieszane uczucia bez obrazu całości.
  • Odpowiedz
@Sciurus: patologia to poglad ze chodzenie z takim makijazem do spozywczaka to patologia. polacy za bardzo sie #!$%@? w to, jak ubrani, z jakimi fryzurami i z kim chodza inni
pozdrawiam:)
  • Odpowiedz