Wpis z mikrobloga

@tfuj_pszyjaciel: tam dla takich co zarabiają minimalną to podatki są w #!$%@? niskie
dochodowego nie wiem czy zapłacisz w ogóle, a zdrowotny jest bardzo niski
spokojnie licz liczba godzin x 6.50 i masz zarobki
  • Odpowiedz
@sin89: ja nie pytam bo chcę pracę podjąć. Tylko czytam jakiś artykuł i jest napisane że średnio Polacy zarabiają 1300funtów miesięcznie. Jak policzyć mieszkanie i życie to da się coś odłożyć? Ja miałem propozycję 2k funtów na rękę + opłacone zakwaterowanie i się nie zdecydowałem, bo jednak wolę opanować niemiecki i zawsze to bliżej kraju
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: 2000GBP na rękę plus opłacone mieszkanie to bardzo dobra stawka.
Oczywiście jeśli mieszkanie nie za małe i w dobrej dzielnicy. Takie mieszkanie to koszt 500 - 1000GBP dodatkowo zależnie od miasta.
  • Odpowiedz
@bazingaxl: ale ja moge zarobic 2000 netto w anglii tylko nie chce tam lecieć. Wyżej napisałem czemu. Pytam bo jestem w szoku że ludzie za 1300 pracują i jeszcze do tego oplacic mieszkanie i zycie. W sumie jak ma tu siedzieć bezroborny albo w kiepskiej pracy to i tak nie jest zle
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: zależy w jakim regionie się żyję, ale jak się to dobrze poukłada to za 1300 funtów miesięcznie można godnie żyć. Większość nie zarabia 1300 miesięcznie i tu siedzi, więc coś musi być na rzeczy, a póki tu nie byłeś to nie ma co się niczemu dziwić i komuś życia w ciemno kalkulować :)
  • Odpowiedz