Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio w tym słynnym, nowo otwartym hipermarkecie Jula w Kielcach. Przytłoczony uderzającym rozmachem i przepychem sklepu, zagapiłem się i przypadkiem wpadłem na jakąś grupkę ludzi. Szybko otrząsnąłem się z letargu krzycząc o #!$%@? przepraszam, jesteście cali? na co oni tylko roześmiali się serdecznie, mówiąc że wszystko w porządku i nic się nie stało. Po chwili ochłonąłem i powiedziałem ok, no to ide. Wtedy jeden z nich wyciągnął telefon komórkowy i zapytał błagam, mogę to wstawić na mirko?, jednocześnie robiąc mi zdjęcie zanim w ogóle zdążyłem otworzyć usta aby mu tego kategorycznie zabronić. Dopiero wtedy zorientowałem się że był to słynny zawodnik UFC i były mistrz KSW w wadze półciężkiej, Jan Błachowicz. Przyznam że byłem w niemałym szoku, taki sławny sportowiec w jakimś byle supermarkecie w małym mieście, no no. A jakby tego było mało to jeszcze robi mi zdjęcie, no żyć nie umierać. Spytałem go zszokowany panie Janku, co pan tutaj robi? pan, taki wielki sportowiec na co Błachowicz odpowiedział, że po prostu czasem lubi tak się spoufalać z biedakami. Ja nie daję za wygraną i mówię no dobrze, ale dlaczego zrobił mi pan zdjęcie. Wtedy pan Janek roześmiał się pod nosem, zbliżył się do mnie na odległość 21/37 dużej kremówki i powiedział cicho widzisz oski, żeby zdobyć prawdziwą fortunę, szczęściu trzeba trochę pomóc po czym podał mi swoją komórke z włączoną aplikacją wykopu. Okazało się że podczas naszej rozmowy zdążył wyciąć moją twarz ze zdjęcia, dodać jakiś głupi podpis i już tylko kliknięcie dzieliło go od wstawienia tego na mirko. Podniosłem szybko wzrok żeby zapytać Błachowicza o co chodzi, ale jego już tam nie było, poszedł se głupi i telefonu nawet nie zabrał. Zastanawiałem się długo o co mu mogło chodzić z tym zdjęciem, no ale nic mi nie przyszło do głowy, dlatego zwracam się do was. Załączam zdjęcie do tego wpisu, może ktoś będzie wiedział o co biega.
#pasta #coolstory #pinionszek #heheszki
Pobierz Cedosredo - Byłem ostatnio w tym słynnym, nowo otwartym hipermarkecie Jula w Kielcach...
źródło: comment_dYHYd50Nawdg2j26ymyv0Y9ZcqxCHuyW.jpg
  • 1