Wpis z mikrobloga

Parking przed blokiem zablokowany, tymczasowym (?) zakazem postoju i namalowanymi liniami przekreślającymi całość miejsc parkingowych. Od połowy zeszłego tygodnia pracują już ekipy remontowe żeby przystosować mieszkania które dotąd stały puste, a dziś przeznaczone są dla uchodźców.

Tak to prawda, spółdzielnia mieszkaniowa w moim mieście została zmuszona do przyjęcia uchodźców (a raczej udostępnienia wolnych mieszkań). W absolutnie najbliższym sąsiedztwie będę miał kilkanaście mieszkań zajętych przez uchodźców, zobaczymy co z tego wyjdzie.

#uchodzcyniemcy Jak kogoś ciekawi temat, mogę ten tag kontynuować. Jeśli nie będzie zainteresowania, dam sobie spokój.

Rysująca się blokada parkingu pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uchodzcy #imigranci #islam
Pobierz LudwigErhard - Parking przed blokiem zablokowany, tymczasowym (?) zakazem postoju i n...
źródło: comment_Nbl7PoYas4SFBhxBgOlTuR0EIQzQLvDK.jpg
  • 8
@LudwigErhard: pisz. Fajnie byłoby, gdyby również ktoś z okolic gdzie w Polsce mają zakwaterować te 2 tys również się odezwał. Możnaby porównać ich zachowanie w obu krajach i zamknąć usta idiotom twierdzącym, że "u nas tak nie będzie".
@empty_silence: też liczę że się ktoś znajdzie. Ja mam ten "fart" że zasiedlanie zaczyna się 1.09.2015 więc widzę wszystko od zera. Moja współlokatorka pracuje na inną zmianę często i jest zobowiązana przeze mnie do bycia czujną i robienia zdjęć. Nie chcę tu na siłę przedstawiać złego czy dobrego obrazu. Po prostu prawdziwy obraz bez oczerniania w ciemno albo słodkiego bełkotu z mediów oraz po ludzku ciekawość jak taki proces przebiega ;)