Wpis z mikrobloga

@Ten_tego: Stan samej konsoli, jakby była rzucana po ścianach, poza tym, brak zaślepek na śruby daje do myślenia. Kogoś #!$%@?ło z tą ceną... Ja swoją za 500 kupiłem Super Slim i jeszcze na gwarancji była...

@miasto_powiatowe: co, że dziewczyna? Ja ze swoją napierdzielam w Lego, albo Little Big Planet.
  • Odpowiedz
@Zielony34: jeśli kogoś tutaj #!$%@?ło to wcale nie mnie. Stan poza wspomnianym spodem(otarcia to wina tego, że stała na panelach) nie jest taki zły, od frontu konsola prezentuje sie bardzo dobrze, więc chyba przydałaby ci się wizyta u okulisty . Co do śrub to w takim stanie ją dostałem od poprzedniego właściciela i służyła mi 3 lata. No i ile ty byś chciał za konsole z takim zestawem gier? Tą
  • Odpowiedz
@Ten_tego: w miarę przyzwoita za taką ruinę to 350zł. Gry nie są żadnym wyznacznikiem, bo można je kupić osobno. Swoją SS kupiłem taką, jaka jest w oryginale w sklepie, łącznie z pudełkiem. Handluj z tym. 600zł za takie oferty, to zwykłe naciągactwo, SS już jest sporo na rynku, Slim jeszcze dłużej, więc logiczne, że będzie bardziej przechodzona i w niewiadomych warunkach, sądząc po obudowie. Moja PS2 jest w o niebo
  • Odpowiedz
@Zielony34: Ruinę to ty chyba masz ze wzroku kolego, nie wiem co trzeba palić aby nazwać tą konsolę ruiną. No i nie wiem czy gry wcale nie są żadnym wyznacznikiem, gry na ps3 nadal są dość drogie pojedyczno. Ty kupiłeś nową konsole za 600 samą a ja tutaj daje kilkanaście gier i w większości nie są to jakieś pierdółki na Move'a. Obudź się
  • Odpowiedz
@Ten_tego: Kupiłem za 500, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Gry na PS3 są bardzo tanie, wystarczy przeglądać OLX, lub polować na cyfrowe okazje na PSstore [No No kuni pudełkowa 60zł, ja kupiłem za 27 a ostatnio była za 20zł] zamiast Alledrogo. Nie mam żadnej pierdółki na Mova, kupuję same poważne tytuły i wiem, że pakiet gier nie jest wyznacznikiem, bo po cholerę mi gry, które mnie nie interesują a tylko
  • Odpowiedz
@Zielony34: Z tym 600 to po prostu literówka. No ale i tak kupienie tej konsoli samej za nwet to 500 to coś co zahacza jak dla mnie o frajerstwo xD A co do gier w zestawach, sam jak kupowałem to wolałem kupić juz z jakimiś grami w zestawie od razu w jakiejś rozsądnej cenie, bo po prostu tak było prościej i taniej. Ich dobór to kwestia indywidualna i jak kogoś
  • Odpowiedz
@Ten_tego: co nie zmienia faktu, że wolałem kupić prawie nową konsolę z pewnego źródła, niż porysowaną od cholera wie czego, starszą ,nie wiadomo ile przechodzoną wersję. Za 600zł to ostatnio była w sklepie PS3 SS. Wolę coś takiego i gry dobierać sobie jakie chce i kiedy chcę, niż kupować tego typu zestaw od jakiegoś perfidnego naciągacza.
  • Odpowiedz
@Zielony34: no cóż, najciemniej pod latarnią i sam dałeś się naciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym spodem konsola jest jak najbardziej sprawna, nie chcesz to nie musisz wierzyć ale daruj sobie te teksty o perfidnym naciągaczu
  • Odpowiedz
@Ten_tego: ale wolałem coś pewnego, z papierami, które ma w dniu mojego zakupu 8 miesięcy i jest w stanie idealnym. Nie sądzę, że dałem się naciągnąć, na pewno nie w taki sposób, jak Ty próbujesz wyssać z kogoś kasę w wysokości aż 600zł...
  • Odpowiedz