Wpis z mikrobloga

Mirki! Takie szczęście mnie spotkało! #cebuladeals

Do wiadomości: Proszę,




Nazywam się Michael Brown amerykański żołnierz służby w wojsku z 1. Dywizji Pancernej w Afganistanie. Jak wiecie, jesteśmy atakowani przez powstańców codziennych i samochodowych zamachach bombowych. Na podstawie decyzji ustawodawczej i wykonawczej dla Stanów Zjednoczonych proces stopniowego wycofywania wojsk w Afganistanie, że złożyli wniosek o honorowym absolutorium na podstawie przesłanek redukcji w życie (RI), zgodnie z wymaganiami Kodeksu Uniform Wojskowej Sprawiedliwości (UCMJ).




Nie przebierając w słowach, chciałbym wyznać, że mam w moim posiadaniu sumę $ 10.500.000 USD (dziesięć milionów pięćset tysięcy dolarów), które zostało odzyskane z rezydencji, należącej do jednego z Sadam Husajn? E ludzie, którzy była ropa eksporterem, ale uciekł z jego łupów oleju do Afganistanu. Mam te pieniądze przechowywane gdzieś w opuszczonej kopalni w Kabulu czeka na chwilę, jak to umieścić pieniądze w dobry użytek z pomocą osoby renomowanej i szczery w celach inwestycyjnych. To jest powód, dla kontaktu z tobą.



Jestem gotowy, aby zrekompensować Państwu 20% środków. Jedyne, co mogę wymagać od Ciebie jest tylko dla Ciebie, aby pomóc mi przenieść pieniądze z Afganistanu, bo Afganistan to strefa wojny i również jestem umundurowany mężczyzna, nie mogę się parada z takiej wysokości. Mam już wyznaczoną strategię za pomocą środków dyplomatycznych w celu przesunięcia pieniędzy z Afganistanu do kraju, jak będę informować dyplomatę, że pole zawiera osobiste materiały badawcze. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślę Ci wszystkie szczegóły.




Czy mogę ci zaufać? Kiedy otrzymasz ten list, prosimy wysłać do mnie e-mail sygnalizując swoje zainteresowanie zawierające następujące informacje, takie jak




(1) Twoje pełne nazwy

(2) Twój pełny adres

(3) Twój bezpośredni numer telefonu.

(4), wiek i zawód




W mniej niż cztery dni, pieniądze z mojej skrzynki powinny być w posiadaniu. Będę zapewnić Państwu pełne informacje, jak >tylko otrzymam odpowiedź.



Czeka na pilną odpowiedź,



Pozdrawiam,

Kapitan Michael Brown
  • 2