Wpis z mikrobloga

Lech wygra Ligę Europy i spadnie z ligi. Po piłkarskim świecie rozejdzie się wieść o sile polskiej ekstraklasy, w której nie jest się w stanie utrzymać zdobywca europejskiego trofeum. Zachęceni tymi opiniami do polskich klubów przejdą najlepsi piłkarze, powodując rosnące zainteresowanie Ekstraklasą i umożliwiając rodzimym ligowcom wspólne treningi z gwiazdami światowego futbolu. W wyniku tego polska piłka rozwinie się w niespotykany wcześniej sposób, co zaowocuje zwycięstwem na mundialu w 2022 roku. A to wszystko dzięki Maciejowi Skorży, który wymyślił ten plan w pewien upalny sierpniowy poranek.
#mecz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lkg1: Od dawien dawna przestałem śledzić kompletnie co się dzieje w naszej lidze, ale coś mnie przez te wasze wpisy naszło, żeby sprawdzić co się w tej rodzimej pożalsięboże ekstraklasie odstawia.

I CO TAM SIĘ GURWA WYPRAWIA TO JA NAWET NIE XD

Piast k---a Gliwice xD na pozycji lidera z solidną sześciopunktową przewagą nad kolejnymy tytanami futbolu w postaci Cracovii Kraków i Pogoni Szczecin. Przecież jak się jeszcze interesowałem tą naszą ligą, to ta trójka walczyła zwykle o utrzymanie lol, Pogoń Szczecin nieudana inwestycja Ptaka co to naściągał samych Brazyliano i myślał, że mu tiki takę będą grali i ci od maczet, co to już w pasiakach biegają pogodzeni z losem
  • Odpowiedz
@miki4ever: To już się zaczęło, Milos Krasić którego 5 lat temu Juventus ściągał za 15 mln euro, uznany za najlepszego piłkarza drużyny w swoim premierowym sezonie w Juve podpisał dzisiaj kontrakt z Lechią Gdańsk
  • Odpowiedz