Wpis z mikrobloga

Wonziu po usłyszeniu "dobre zagranie" od przeciwnika po swojej (którejś tam z kolei) porażce w kartach:

Ja #!$%@?! #!$%@?, czy tu są wszyscy tacy #!$%@?, żeby #!$%@?ć człowieka? Ja #!$%@?, #!$%@?! Jakim trzeba być #!$%@? #!$%@? bucem. Mi się wydaje, że ta społeczność jest najbardziej #!$%@?ą społecznością, dlatego #!$%@? #!$%@? ten czat. Pewnie już #!$%@? ci cali testerzy się cieli #!$%@? żyletkami podczas gry.



#wonziu #cytatywielkichludzi
  • 16
notorycznie (...) (czyli, gdy to on wygrywa)


@bgb1: czyli nie tak znowu notorycznie:P

A tak serio to wkurzające są te karty - jak kogoś to nie interesuje i nie zna się na tej grze to nie ma sensu w ogóle oglądać streamów bo co mi po tym, że widzę, że wystawia jakieś karty z jakimiś obrazkami skoro nawet nie wiem czy lami, a ile można patrzeć na jedno i to samo
A tak serio to wkurzające są te karty - jak kogoś to nie interesuje i nie zna się na tej grze to nie ma sensu w ogóle oglądać streamów bo co mi po tym, że widzę, że wystawia jakieś karty z jakimiś obrazkami skoro nawet nie wiem czy lami, a ile można patrzeć na jedno i to samo bez zrozumienia.


@Mannlicher:

To samo można powiedzieć o każdej innej grze.
@arctic6:

Oglądam go dlatego, że jest inteligentny i nie sili się na bycie kimś innym niż jest, co jest ciekawą alternatywą wśród większości gamingowych debili z youtubea.
@arctic6: Raczej nie, aczkolwiek zapewne znajdą się i tacy ludkowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie jednak to masa ludzi ma do niego sentyment ze względu na materiały z napracowaniem, które kiedyś wrzucał. Poza tym strimy Wonzia są całkiem przyjemne, gdy akurat nie rejdżuje. A no i jest jeszcze Krokietkast... który stoi na wysokim poziomie, ale niestety dosyć dawno go już nie było ( ͡° ʖ̯
@some_ONE:

No, czyli jednak wiesz o co chodzi. To po co narzekasz? Też mógłbym mówić, że jakby grał w fife to nie do końca wiadomo czy gol, bo mógł być spalony xD
@some_ONE:

No bo można, wciąż nie udowodniłeś, że jest inaczej. Każda gra ma swoje reguły, więc na początku każda może być zagmatwana jak np. CS dla nowego gracza. Jeżeli ktoś po obejrzeniu np. godziny streama w HSa nie rozumie o co w tej grze chodzi, to jest skrajnie upośledzony.