Wpis z mikrobloga

Zanim założyłem tutaj konto, przeglądałem wykop bez. Kiedyś pojawił się temat w którym chciałem się wypowiedzieć i stworzyłem konto. Wtedy z niego sporadycznie korzystałem i odpisywałem na komentarze w znaleziskach. Pewnego dnia postanowiłem bardziej się udzielać i zacząłem regularnie dodawać treści. Swoją drogą moje pierwsze znalezisko które było na głównej było #duplikat, bo dotyczyło cyganów ( ͡º ͜ʖ͡º) z mojej okolicy. Wtedy też przyszła myśl aby zdobyć pierwsze miejsce w rankingu. Ale po paru miesiącach i uzyskaniu koloru bordo doszedłem do wniosku iż to jest niemożliwe mając taki mały staż tutaj. Od tego czasu już nie myślałem aby być pierwszym, tylko po prostu być dalej aktywnym użytkownikiem.

No i o to jest ten dzień - 29.08.2015 - kiedy jestem pierwszy w rankingu(ogólnie) tutaj! ()

Wprawdzie chciałem je uzyskać po przez "pracę" tutaj a nie za sprawą afery, która to pogrążyła paru czołowych użytkowników będących w rankingu.


#chwalesie #ranking #oswiadczenie #bordo #osiagniecia
Pobierz WuDwaKa - Zanim założyłem tutaj konto, przeglądałem wykop bez. Kiedyś pojawił się tem...
źródło: comment_ZXRbhT2b167uCMjqZJMUeJRJxAhVviPH.jpg
  • 11
@WuDwaKa: Ja jako awangardowy celebryta [od urodzenia...] zabijam czas czasem inspiracją do minimalizmu powsród np. chibi oraz hybrydą z Happy tree friends i Anthro [Dzięki swojej idolce w którym opisałem dwa dni po swoich urodzinach...] oraz czasem grafiką podobną (wręcz inspirowaną) do samego Seth'a wsród EPek...
I tu różnica że do zabicia czasu potrzebuje tylko pomysłu które czasem przychodzą kiedy przeglądam ale z dobrym umiarem.
Czyli więc do zabicia czasu wystarczy