Wpis z mikrobloga

Tak apropo mojego poprzedniego wpisu z tagu #motocykle
Właśnie na FB znalazłem kolegę mojego brata, który za dzieciaka zabrał mnie na przejażdżkę motocyklem. Ponad 15 lat temu, kiedy byłem małym berbeciem. Jedna z niewielu chwil, które pamiętam bardzo wyraziście i emocje, które temu towarzyszyły :) Niewiele kto miał wtedy dobrą ścigałkę, a ja miałem okazję przejechać się na hondzie CBR.
Nie ma to jak podziękować osobie, która zaraziła (nieświadomie) pasją do motocykli :)
Dlatego nie bójcie się dzieciaków i dawajcie im się z wami przejechać, a może w przyszłości wyrośnie przyszły motocyklista

pic not related.
#nobodykiers #hobby
Pobierz Gadzinski - Tak apropo mojego poprzedniego wpisu z tagu #motocykle 
Właśnie na FB zn...
źródło: comment_0avIwW8Z2jhs50mLJB7jX9DZFHmf2Tz3.jpg
  • 7
@rss: były, oczywiście, że były, ale raczej według mnie prawdziwi pasjonaci. Ciężko mi na prawdę to ocenić, bo 15 lat temu to kawał czasu jak dla mnie :)
Z moich okolic to jeździli głównie osoby na starych jeszcze sprzętach typu WSK, albo junak niż na "zachodnich" motocyklach.
@gulamin: no spoko.
@rss: W 2000 kupiłem Tomcata i poznałem ludzi z generacją japsów: TL, FZRy duże i małe, STki, VTRy. Owszem najwiecej było +10 letnich Japonii, bo na tyle było stać większość z nas. No i wtedy inne moto w Wawie widywałem jedno na tydzień. Gx