Wpis z mikrobloga

@smotek: Nie wiedziałem że ktoś z tego korzysta w dobie mirkolist :D Nie działał odkąd wykop przeszedł na https, zaktualizowałem - już powinien działać.
@Rst00: Dobra ogarnąłem :) Musze kliknac w opcje link aby zobaczyć opcje dodaj plusujacych. Dobra rzecz. Brakuje jeszcze tworz event przykladowo: Klikasz tworz ewent i skrypt pamieta, ze masz cos napisać za kilka dni do danego wpisu. Po kilku dniach, powracasz do zapisanego tematu i wybierasz wołaj plusujacych oraz slesz do nich wiadomość (najlepiej z automatu kilka wiadomości jakby szlo) chodzi o ograniczenie w wysylaniu (ale nie wiem jak wykop dziala,
@smotek podsunales mi pomysł na kolejny skrypt właśnie w stylu przypomnienia. Jak za kilka dni będę w domu to może coś takiego naskrobie. Ale opcja z wysyłaniem wiadomości nie przejdzie
@smotek bo to zwykle jsowe wtyczki - pisanie takiego rozwiązania mija się z celem, a jeszcze dochodza limity wysłania PW, jakieś kolejkowanie itd. Do takiego czegoś powinno się używać API (które jest gówniane swoją drogą). Lepiej korzystać z mirkolist, gdzie wołasz wszystkich bez limitu. No ale funkcja przypomnienia na pewno by się przydała