Wpis z mikrobloga

Mam dosc ludzi, ktorzy z jakiegos niezrozumialego powodu sie mna zamartwiaja. W miare dobrze sobie radze zyciowo, a ojciec - "martwie sie o ciebie", przyjaciolka - "martwisz mnie", kolezanki - "martwimy sie", jakies niebieskie paski - "martwie sie".
Do dupy sie namartwcie.

#nobodykiers #martwieniesie #oswiadczenie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jajczak: Ze za duzo pracuje, za malo spie, niezdrowo funkcjonuje, jem sztuczne zarcie, nie zwracam uwagi na fajnych niebieskich paskow. Jakies nieracjonalne i niekoniecznie majace przelozenie na rzeczywistosc #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Ach, soo. Wiesz jak jest, jednostka zachowująca się inaczej od reszty społeczeństwa jest uważana za wariata. Niech się walą. Jako, że funkcjonuję podobnie wiem co masz na myśli. Musisz ich trochę wychować. Powiedz im, że szanujesz ich poglądy, ale ich nie podzielasz. I przede wszystkim czuj się pewna siebie. Bez tego ich teksty będą Cie wkurzać, bo podświadomie gdzieś będziesz się zastanawiać: "A co jeśli mają rację?"
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Współczuję! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Moja babcia ostatnio załapała fazę na "ale jesteś biedna" i też doprowadza mnie to do szału. Co nie zrobię, czy idę do sklepu, czy mam katar czy robię sobie jajecznicę zamiast kanapki to mi wiecznie współczuje o.O
  • Odpowiedz