Wpis z mikrobloga

#htc odpowiadając na prośbę o partnerstwie w imprezie wysłało mi ankietę dotyczącą zadowolenia z kontaktu ;) brawo... oczywiście wszystko automatem. Jasne, napiszę że nie jestem zadowolony. #trojmiejskiewykopparty Oczywiście było wiele innych firm i instytucji, które wcale się nie odezwały. To jest natomiast totalna abstrakcja - brak kontaktu -> ankieta z pytaniem o zadowolenie z kontaktu... @TrzebaMyslec

#wykopparty #wykoppartykrakow #wykoppartyszczecin #wykoppartywarszawa
  • 11
@goromadska: Ogólnie jest problem z szukaniem sponsorów bo kontakty email i nr tel do osób decyzyjnych są bardzo skrzętnie poukrywane na stronach lub nie ma ich wcale. Trzeba zawsze przebijać się przez formularze, inne osoby. Ja nie używałem socjotechnik ale mogą być przydatne ;)

Tak naprawdę bez kontaktów trudno coś załatwić. Kontakty są bardzo pomocne.
@goromadska: ale to nie im ma zależeć, bo często koszta sponsoringu takich imprez są wyższe od rzeczywistej wartości zyskanej przez nich :) Najlepiej chyba jest dzwonić jednak do danej firmy i z działem marketingu bezpośrednio załatwiać, bo maile to wiadomo, tego spływa dziennie w setkach jak nie w tysiącach :P
@DanioPL: No jak masz czas to dzwon. Ja jednak mam wiele różnych zajęć i mailing był jedyną możliwą opcją. Tam gdzie miałem numery do marketingu i "szanse" dzwoniłem. Jak również wyżej wspomniałem o numery nawet do poszczególnych działów nie jest łatwo. Poszukaj nr tel do działu marketingu np amd. czekam ;)
@goromadska: Spoko, nie robię jakichś wyrzutów czy coś, bo i tak macie #!$%@? straszny w związku z tą imprezą, ale tylko stwierdzam taki fakt, że maile pomimo możliwości wysyłki masowej mają dość niską skuteczność :)
@DanioPL: @goromadska: ma rację, same poszukiwania adresów do kontaktu to koszmar jakiś! No i gdyby była chociaż kasa na wykonanie 50 telefonów, bo chyba nie mniej każdy z nas maili do sponsorów wysłał, to można dzwonić, a tak niestety... Na mailu chociaż mieli ładnie przedstawioną całą ofertę. Szkoda, że prawie nikt się nie odezwał..