Wpis z mikrobloga

@dudek2: @Adrastos: @Krs90: @trzynasta_rano:
Kolo przypomina mi jednego typa, który twierdził, że jeżeli ktoś nie ma orzełka na czapce, można go #!$%@?ć.
I tak jeśli policjant czapkę zostawił w samochodzie, to on uważał, że wtedy może go bez konsekwencji pobić, bo "nieumundurowany".
Tak jakby mógł bić ludzi za byle co.
Koniec końców pobił kolesia, który miał dwóch braci trenujących coś.
Dziś jest koślawy, bo
  • Odpowiedz
@dudek2:
1. Badz chudym leszczem z poalkoholowym uszkodzeniem plodu.
2. Znajdz sobie kolegow z podobna przypadloscia.
3. Zacznij z grupa terroryzowac okolice.
4. Po paru latach przestrasz sie swojej ofiary bo jestes juz sam, bez wsparcia kolegow.
  • Odpowiedz
@dudek2: ale to prawda nieroby ida do psiarni kazdy debli moze zdac testy i wlepiac mandaty za szczanie w krzakach


@T0Tylk0Ja: #!$%@? Seba, +/- jedynie 10% chętnych dostaje pracę w policji. Reszta odpada na testach, badaniach, komisjach itd.
  • Odpowiedz
@Pete1: Piotruś jakies źródło? Bo z tego co wiem to niezle tłoki tam pracują moj sasiad wiesiek lat 25 inteligentny kamień nie zdał napisal jakies odwołanie zdal za drugim i wlepia mandaty za psa bez smyczy i tak za 1800 do emerytury
  • Odpowiedz
@T0Tylk0Ja: to kim Ty jesteś żeby tak generalizować policje? To, że Twój sąsiad to tłuk, to nie znaczy, że cała organizacja taka jest. A co do emerytury, to jak on przejdzie to Ty jeszcze będzie #!$%@?ł z 20 lat :)
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: no ich niexh idzie emerytura 1800 3 gowniaki. Nie generalizuje ale np w Hollandi trzeba miec IQ 130 u nas tez by sie to przydał moze nie dawali by mandatów za przejście na czerwonym o 3 w nocy ;) Policja terwz nie rozni sie od milicji wiele mandaty mamdaty kasa kasa kasa szmacenie gnoji z patologicznych rodzin ktorzy nie mieli wyboru bicie podejrzanych na przesłuchaniu zeby podpisali swistek. Nie
  • Odpowiedz