Wpis z mikrobloga

@dudek2: @Adrastos: @Krs90: @trzynasta_rano:
Kolo przypomina mi jednego typa, który twierdził, że jeżeli ktoś nie ma orzełka na czapce, można go #!$%@?ć.
I tak jeśli policjant czapkę zostawił w samochodzie, to on uważał, że wtedy może go bez konsekwencji pobić, bo "nieumundurowany".
Tak jakby mógł bić ludzi za byle co.
Koniec końców pobił kolesia, który miał dwóch braci trenujących coś.
Dziś jest koślawy, bo mu kolano zniszczyli, jednak
  • Odpowiedz
@dudek2:
1. Badz chudym leszczem z poalkoholowym uszkodzeniem plodu.
2. Znajdz sobie kolegow z podobna przypadloscia.
3. Zacznij z grupa terroryzowac okolice.
4. Po paru latach przestrasz sie swojej ofiary bo jestes juz sam, bez wsparcia kolegow.
  • Odpowiedz
@dudek2: ale to prawda nieroby ida do psiarni kazdy debli moze zdac testy i wlepiac mandaty za szczanie w krzakach


@T0Tylk0Ja: #!$%@? Seba, +/- jedynie 10% chętnych dostaje pracę w policji. Reszta odpada na testach, badaniach, komisjach itd.
  • Odpowiedz
@Pete1: Piotruś jakies źródło? Bo z tego co wiem to niezle tłoki tam pracują moj sasiad wiesiek lat 25 inteligentny kamień nie zdał napisal jakies odwołanie zdal za drugim i wlepia mandaty za psa bez smyczy i tak za 1800 do emerytury
  • Odpowiedz
@T0Tylk0Ja: to kim Ty jesteś żeby tak generalizować policje? To, że Twój sąsiad to tłuk, to nie znaczy, że cała organizacja taka jest. A co do emerytury, to jak on przejdzie to Ty jeszcze będzie #!$%@?ł z 20 lat :)
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: no ich niexh idzie emerytura 1800 3 gowniaki. Nie generalizuje ale np w Hollandi trzeba miec IQ 130 u nas tez by sie to przydał moze nie dawali by mandatów za przejście na czerwonym o 3 w nocy ;) Policja terwz nie rozni sie od milicji wiele mandaty mamdaty kasa kasa kasa szmacenie gnoji z patologicznych rodzin ktorzy nie mieli wyboru bicie podejrzanych na przesłuchaniu zeby podpisali swistek. Nie tak
  • Odpowiedz