Wpis z mikrobloga

Mirasy, ma ktoś alfa Romeo gt, jeździł ktoś? Stoję przed wyborem samochodu. Rozważałem s3 na podtlenku, e46 330d, a4 z 2007. Doszła ostatnio alfa z silnikiem 1.9jtdm i 150 kucy rocznik od 2007 co w takim samochodzie może wystarczyć do sprawnej jazdy. Prosił bym o opinie i rady. :-) #alfa #alfaromeo #alfaholicy #motoryzacja #samochody
  • 27
  • Odpowiedz
@chuckmls: Co do alfy sie nie wypowiem, bo nie miałem ale silnikiem 1.9 zrobiłem kupę kilometrów. Bardzo fajna charakterystyka, 6 biegów, po trasach się zajebiście latało, niskie zużycie paliwa. Bolączki swoje ma ale nie są uciążliwe, po prostu trzeba o auto dbać. Napewno spali mniej niż 3.0d ale też nie będzię tak dynamiczny i tak niezawodny.
  • Odpowiedz
@chuckmls: zbliżam się do 4 tysięcy - jest bardzo ok. Po zakupie świeciła mi się kontrolka od oleju, która znikała po kilku minutach - myślałem, że się wpakowałem w problemy - ale wystarczyło skasować serwis przez OBD II. Później dwa tygodnie po zakupie zaczęła mi się swiecić kontrolka od hamulców. Zmieniłem klocki i jest ok ;) Z drobnostek to składanie siedzenia od strony pasażera ciężko chodzi, ale znajomy zrobi mi
  • Odpowiedz
@1080p: we Francji mieszkam i kupię, a tu wystarczy kupić od typowego Francuza żeby nie było cyganione, kręcą liczniki porgutalczycy, i arabusy :) W ogłoszeniach 300k nie widziałem, 2007 rok to przebiegi 110k-210k. Myślę że taki nalot to coś normalnego dla samochodu który nie wygląda na autostradowy kruzer..
  • Odpowiedz