Wpis z mikrobloga

@VoreCC: znajoma wynajmuje 2 pokoje ukraincom (lacznie 6 chlopa i ona sama w mieszkaniu ~100m). zawsze wszystko posprzątane, ogarnięte.
Oni tutaj raczej problemów nie szukają bo jak bedzie #pszypal to ich deportują więc raczej są spokojni,
@niunix: wszystko zależy na kogo trafisz, mój znajomy wynajął Ukraincom 3-pokojowe mieszkanie to po tygodniu cieć dzwonił żeby przyjechał zrobić z nimi porządek. Okazało się, że w mieszkaniu zamieszkuje 12 robotników budowlanych i jak wieczorkiem wszyscy się juz złazili to zaczynali reczital ukraińskiej piosenki na 12 głosów i gitarę. Ale ponoć płacili i nawet bardzo nie zdewastowali mieszkania.
@niunix: u mnie na piętrze przed jednym z mieszkań leżała spalona częściowo wycieraczka + drzwi są lekko nadpalone. Sąsiad mówił, że mieszkali tam Ukraińcy i sami to sobie zrobili, a potem próbowali zrzucić na chorą psychicznie sąsiadkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@niunix: Ja wynajmowałem mieszkanie Ukraince z młodszą siostrą (wiek gimnazjum). Niby wszystko spoko, ale wyprowadziła się z dnia na dzień zostawiając mnie na lodzie z opłatami i problemem z szukaniem nowych lokatorów. Nie ma reguły pewnie ale moje doświadczenie raczej średnie.