Wpis z mikrobloga

Ten black ops 3 beta to totalne gowno. Nie dosyc ze dziala tragicznie (2.6-6fps pare sek po zaladowaniu), freezuje calego pc podczas ladowania a czasem #!$%@? do pulpitu, to jeszcze zabiera 7gb ramu (na co nie wiem) dziala ledwo w 20-40fps i tworcy sami ustawili wszystko na low i res scale na 0.67 pod 1080p bo wiedzieli jak to slabo dziala.
Warto dodac ze mody steam community codbo3 cenzuruja nieprzychylne opinie takie jak moje i banuja uzytkownikow za "trolling" bo obrazilem niby innego uzytkownika mowiac ze nie jest obiektywny mowiac ze w3 to dobry port lol.
No nic wracam do kf2 bo update wyszedl ktory przynajmniej jest warty pogrania i dziala plynniej (chociaz nowy update troche #!$%@? fps) :)
#gry #cod #blackops3
  • 9
@corinarh: Kolejna gra typu:
Pobierz pirata, bo żądanie 200zł za <10 godzin "Tap space to win" to ździerstwo, ew. dla grafiki (Grafika i COD, xD)
Przejdź w 6 godzin
Wywal, bo zajmuje miejsce a multi jest pełne cheaterów i ruskich.
Zapomnij.
@corinarh: Zgadzam się z tobą. Mimo, że mam 8gb ramu, kartę gr z 4gb pamięci to i tak chodzi to jak pierwsze Black Ops. Najlepsze jest jak w nagle po zauważeniu przeciwnika fpsy spadają z 59 do 20. Niezłe jaja.