Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #warthunder, co wy na otwarcie trzech nowych tagów, gdzie po prostu będziemy się ugadywali na wspólne granie, a także oddzielali dyskusje o czołgach i samolotach?
Niby jest dywizjon, ale tak czy siak tu na mirko można wołać, od razu podając BR (tiery raczej się nie mają do tego, na jakich przeciwników nas rzuci).
Dajmy na to mireczki chcą się ugadać na samoloty to piszą:
#warthunderlotnik BR 3.0-4.0
A na czołgi
#warthunderczolgista BR 3.0-4.0
I tym podobne. Niby jest już #warthunderczolgi, ale to po prostu proponowałbym dodawać piszącym o czołgach i analogicznie też pilotom dodawać #warthundersamoloty, ułatwiłoby też sprawę, bo np. wyłącznie zainteresowani w czołgach zaczęli by obserwować jeden tag, a w samolotach drugi.
No i także byłyby osobne tagi do wołania na latanie/jeżdżenie, a osobne na swobodne gadanie o tym.
Co o tym myślicie?
  • 15
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: dajesz suba na dajmy na to #warthunderlotnik i masz powiadomienie, że ktoś w danej chwili lata i na jakim BR.
@PeaceUN: no widziałem dywizjon dosyć liczny, fajnie by to było jakoś ożywić, zorganizować. Jak jeszcze byłby jakiś TS, to paaanie. od razu fajniej, gdy można rozpaczliwie zawołać o pomoc, gdy na dupie siedzi przeciwnik i marne szanse na wymanewrowanie go.
@aryss: no to właśnie rzucam pomysł, by jakoś
  • Odpowiedz
@Jojne: można też obok BR dodawać czy AB czy RB. TSem @surma zarządza chyba (przy okazji zawołałem, coś może nam rozjaśni)
@Litu: nie chcę pobierać steama dla samego warthundera, bo za każdym razem mnie ta platforma #!$%@?.
  • Odpowiedz
@aryss: Nie jest łatwo? Wchodzę i gram. Zawsze kogoś znajduje, myślisz że jak napiszesz na tagu to nagle znajdzie się 10 osób? A co do ts, to faktycznie by się przydał.
  • Odpowiedz