Wpis z mikrobloga

@wilczur: @Vcx13: To jest robot o humanoidalnym kształcie. Ewolucja nie bez przyczyny umieściła tam nasze działo, a nie np. na czole. Naturalną konsekwencją tego stanu rzeczy było umiejscowienie karabinu w tym, a nie innym miejscu. KOJIMA GENIUSZ.
  • Odpowiedz
@Papilon: To jest straszne, ale ja podświadomie nie chcę żeby ta gra już wyszła, ja chcę więcej takich trailerów, chcę jeszcze kiedyś poczuć ten dreszcz emocji i niepewności, ekscytacji i wyczekiwania.
Jeszcze nigdy żaden trailer mnie tak autentycznie nie wzruszył, dzięki Hideo, piękne uczucie.
  • Odpowiedz
@Barth: Nie wiem co zrobię ze swoim życiem jak już gra wyjdzie xD. 3 lata nakręcania się, oglądania materiałów Younga, Selkiana, czy innych zwyroli, gównoburze, trailery. Czasami nie warto łapać tego królika xD.
  • Odpowiedz
@Papilon: Stary, rozumiem Cię aż za dobrze. Codziennie odświeżam Yonga, rozkminiam niestworzone fantazje PythonSelkan i zastanawiam się co będzie dalej, co będzie PO.

I ogarnia mnie smutek, pustka totalna, nie wyobrażam sobie tego.
Nie ma drugiej takiej serii, z tak rozbudowaną fabułą, ciągnącej się od ponad 20 lat i wciąż zaskakującej.
Najsmutniejsze jest to, że to już koniec Metal Gearów jakie znamy, bez Kojimy ta gra nie będzie już tym samym.
Podejrzewam że drugiej tak fascynującej serii jak Metal Gear w świecie gier dłuuugo
  • Odpowiedz
@Papilon: Szieet, najbardziej oprócz nowego MG zaintrygowała mnie przemiana Snake'a w Skullface'a. Może po wybuchu w helikopterze, stworzył nową tożsamość? To by pasowało: From Zero to Omega
  • Odpowiedz
@Papilon: Bandyto, nie widziałem żadnych spoilerów, wszystko na podstawie analiz PythonSelkana i własnych przemysleń.

Rozumiem, żeby nie czytać Twojego spoilera?
  • Odpowiedz
@fakcior: Bohaterowie, których ratowaliśmy byli torturowani przez Skullface'a, zbieraliśmy naszywki FOX/XOF rorzucone przez niego oraz przerywniki filmowe w GZ w których występował... Nie mireczku, takie cuda nie przejdą xD.
  • Odpowiedz