Wpis z mikrobloga

Mirki, mam prośbę do was, a raczej cholernie poważną prośbę. Jak wiecie jestem niedosłyszący i dlatego używam aparatu słuchowego, a że potrzeba do niego filtrów, których niestety już nie posiadam(A przysiągłbym, że jeszcze mam) i ten ostatni co jest w aparacie nie daje rady, przez co praktycznie nic nie słyszę na lewe ucho i nie mogę normalnie funkcjonować, a jutro rozmowa kwalifikacyjna ;/
Tak więc jeśli ktoś mógłby mi przesłać 30 złotych na konto bym mógł kupić, to byłbym cholernie wdzięczny.
Nie, nie zamierzam brać i nie oddać, 10 września dostanę kasę i wtedy od razu odeślę.
Jeśli ktoś myśli, że mógłbym od mamy pożyczyć, to już odpowiadam, że nie da rady, bo powiedziała mi, że to mój problem, a nie jej.
#pozyczajzwykopem #zebrajzwykopem #pieniadze #pozyczka #aparatsluchowy #gorzkiezale #prosba #pomocy
  • 6
@hacerking: Jesteś z tego samego miasta, a więc mógłbym Cię znaleźć i odebrać siłą pieniądze, gdybyś nie oddał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogę Ci pomóc, ale przypomni się wieczorem, bo teraz jestem w pracy.
@hacerking: Ale ja w Poznaniu przebywam głównie, a więc zrobię Ci przelew. Podaj mi dane na PW, to ogarnę wcześniej może, ale i tak dojdzie dopiero jutro pewnie.

...i nie pij piwa. Wyuczaj zawód jakiś.