Wpis z mikrobloga

Mirki z #motocykle i raczej #enduro. Mam ogloszenie. Moze glupie moze nie. Zaryzykuje

Ktos chetny na wycieczke na #ukraina i #zakarpacie ?

Jedziemy w ostatni weekend wrzesnia.
Trasa: Jedziemy A4 od Wroclawia przez Slowacje albo Polske w okolice Wolowca.

Transport: Pick up i 2 motocykle na pace + przyczepa na 3 moto.
Narazie mamy 3 sztuki wiec jeden, dwa moto z keirownikami mozna wziac.

Moocykle: podrozne enduro: lc4, xt, klr, dr itd.. duza tenera czy afra od biedy tez ogarnie pod kumatym kierownikiem

Teren Posile sie fotami znajomego: https://picasaweb.google.com/mazeno.pl.01/201104_ukraina w duzej czesci bedze sie szlak powtarzal z tymi. Generalnie jak najmniej asfaltu, tylko szutry i dorgi(!) lesne. Bez orania bez pojecia. Srednio doswiadczony ejzdziec na pewno da rade. Nikogo w terenie nie zostawiamy za soba. W sumie na 3 dni jezdzenia trasa 250-300km. Bez cisnienia,zeby calosc przepycic. Ponizej zajawka z Rumunii bo bedzie podobie.

Spanie Nie planujemy spania pod namiotami, ale awaryjnie bierzemy namiot. W Rumunii sie przydal. Na miejscu mam juz sprawdzona kwatere. Agro turystyka. Bania, jaccuzi, bar i zarcie. Tanio.

Koszty Wyprawa budzetowa, ale bez odmawiania sobie wygod. Nocleg kosztowal jakies 100 hrywien, ale znegocjujemy do ~80. Odleglosc spod domu w 2 strony ~1400km. Przy 4 osobach w aucie wyjdzie pesymistycznie 180-200 zeta na gazowline w obie strony na leb. Moze jechac 5 a nawet 6, ale nie bedzie juz tak wygodnie i chyba bez sensu az tak oszczedzac. Koszty "obowiazkowe" wiec niecale ~300 zeta. Reszta wedle uznania, ale jest bardzo tanio.
Tak wiec niech mnie zlinczuja, ale to prawilne, motocyklowe #cebuladeals (fuck yeah! ( ͡ ͜ʖ ͡)) , bo prywatnei taki wyjazd bedzie duzo drozszy.
Lapowki i mandaty palcimy solidarnie na wszystkich

Na Ukrainie bylem kilkanascie razy. Osobowka, motocyklem i terenowka Nawet autobusem.
Od czwartku do niedzieli. Termin jest nienaruszalny.
Jesli ktos sie zdecyduje bedzie poproszony o wplacenie drobnej kaucji na koszty paliwa.
bigger - Mirki z #motocykle i raczej #enduro. Mam ogloszenie. Moze glupie moze nie. Z...

źródło: comment_m1vKjfTv4Ioo0CVR29Z5x9ZTUMwAbIrv.jpg

Pobierz
  • 33
@bombastick: No tak, ale to "nowoczesna przgrabiarka" . Tam siano lecisz recznie. Orke koniem (albo wolem!) z jednoskibowym plugiem to kiedy widziales ostatnio? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bombastick: Ciezko to nawet plugiem nazwac. Tylko jakis badyl (pręt?) wbity w ziemie i zaostrzony.
U nas fkatycznie jakies male poletko tak robia, ale to wlasnie dzialeczka raczej a tam to powszechny i normalny sposob.

W kazdym razie polecam wizyte.