Wpis z mikrobloga

Ok, właśnie wróciłem do Wrocławia. Przetrwałem prawie 6 godzin fizycznego znęcania się nade mną. To mój pierwszy tatuaż, jutro lecę go dokończyć. Tak, boli.

Dzisiaj pisałem o mojej wyprawie także pozwolę sobie zawołać wszystkich plusujących, bo pewnie jesteście ciekawi czy w ogóle mam jeszcze rękę. Albo ręka czy ma mnie. ( )

Męczyła mnie Inez. Dziękuję, kiedyś się zemszczę.

[ #tatuaze | #tatuazboners | #cierpieniamlodegokotela | #sscherzosoup | #art | ]
U.....e - Ok, właśnie wróciłem do Wrocławia. Przetrwałem prawie 6 godzin fizycznego z...

źródło: comment_o8UCCKdhouxLdx5Z9CdRFb3fbekZ6fQs.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@thewickerman88: U Inez, dałem link tam na górze. Bardzo długo szukałem czegoś co mi się na tyle spodoba, abym chciał to mieć. Jej styl jest genialny, a ja co do tatuażów jestem wybredny. W Polsce nie mieszkam, także mogłem w dowolnym miejscu coś zrobić, ale musiałem dorwać akurat ją. I wyszło, że wolny termin akurat w Warszawie miała podczas kilkudniowego pobytu w Blackstar Studio. Na co dzień tatuuje w Łodzi, a
  • Odpowiedz
@por8lem: Akurat udało nam się zgrać kiedy mam ostatnie dni urlopu w Polsce. Co do bólu to już chyba się przekonałem, że dam radę. () Muszę dać. :P Jutro kolejna relacja, pewnie pokażę już gotowy tatuaż.
  • Odpowiedz