Wpis z mikrobloga

@Filem00n: Dlatego teraz trzeba Ukrainę olać i niech sobie potem radzą sami, bo że ich Niemcy z Rosją wydymają, to nie mam żadnych wątpliwości. Ale próbować coś ugrać i się włączyć było warto, to zbyt istotny temat dla nas, mieliśmy to potencjalnie sporo do zyskania. W porównaniu do ew. strat na sankcjach, warto było próbować.
@nick-smith: dotychczasowe nasze krzyki robią więcej szkód, Duda idzie w tym samym kierunku, w dodatku nie ma poparcia parlamentu, więc praktycznie w tym momencie nic nie znaczy na arenie międzynarodowej. O wiele lepszym rozwiązaniem jest olanie wspólnych rozmów i współpraca bezpośrednio z Ukrainą, oczywiście z korzyściami dla nas.
@Filem00n: myślisz, że jak przeklniesz, to sprawa nabierze dużego znaczenia?;d Duda zaproponował nowy format rozmów, bardzo sensownie. Niemcy ani Francja nawet nie graniczą z Ukrainą. Nie udało się, trudno i tak było niewiele szans, a Polska nic na tym nie straciła, tylko ty się spinasz
@KREM_Z_BROKUL: widzę, że prezentujesz podobny poziom co ta dziennikarka z republiki, przeklnąłem bo mnie poniosło, gdy zobaczyłem głupi post nick-smith. To, że na razie nic nie straciliśmy nie znaczy, że Rosja tego nie obserwuje co robimy, im głośniej będziemy krzyczeć, pchać się do stołu, tym bardziej uprzykrzy nam życie, ale ty sobie z tego nie zdajesz żadnej sprawy, a w polityce trzeba patrzeć w trochę dalszą przyszłość niż dzień dzisiejszy, i
@KREM_Z_BROKUL: bo tak się składa, że umowa o gaz jest podpisana na ileś lat do przodu i nie ulega zmianie nawet gdy przychodzą inni rządzący, no naprawdę jej poziom prezentujesz, trzeba ci tłumaczyć najprostsze rzeczy :D

chcesz zarzut? Proszę bardzo, Duda nie mający żadnego poparcia parlamentu, chce angażować się w rozmowy międzynarodowe nt. wojny Ukraińsko-Rosyjskiej. Jak dla mnie jest to kretyński pomysł bo i tak nie odniesie żadnego skutku i w
a tylko może dać powód do rozjuszenia Rosji


@Filem00n: to Rosja jakoś została rozjuszona już wcześniej, bo to Rosja wymogła to, żeby przy negocjacjach pozbyć się Polski, no i nie mówiłem, że naciągasz...

trzeba ci tłumaczyć najprostsze rzeczy :D


@Filem00n: ta umowa została podpisana przez nowy rząd, który rozluźnił trochę relacje polsko-rosyjskie. Jak widać nie na tyle, żeby skłonić Moskwę do obniżki cen za gaz
@KREM_Z_BROKUL: normalnie na usta cisną się tylko słowa ##!$%@?, wyciągasz jakies pojedyncze wycinki z całego kontekstu i je interpretujesz, w takich chwilach ja też jestem Kukizem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podpisać #!$%@?ą umowę o gaz dla dyplomacji i błagać rusków żeby obniżyli cenę, byłbyś geniuszem politycznym XDDDDDDDDDDDDDDDD
@KREM_Z_BROKUL: nie, że ja nie umiem tylko ty nie potrafisz czytać.
tag #!$%@?, lubienie kogoś, nie lubienie kogoś w polityce międzynarodowej, może jeszcze państwa razem grają w golfa jak są takimi przyjaciółmi?
Idę stąd, bo to jest absurd( ͡° ͜ʖ ͡°)