Wpis z mikrobloga

@archive: Nie krążą. Można je kolekcjonować. Zostawiasz co chcesz. Coś bardziej wartościowego a najlepiej WG. A w praktyce to ludzie zabierają i nic od siebie nie dają.
  • Odpowiedz
@nokash: Tego coina znalazłem akurat dzisiaj we Wrocławiu. Nie wiem, czy to jego okolice, ale on ma kilka tysięcy znalezień, więc bywa pewnie w wielu częściach Polski.

@archive: WG można normalnie zbierać. Jest chyba traktowany jak normalny przedmiot na wymianę w skrzynce. Wykonanie z drewna nawet nie służy długim podróżom pomiędzy skrytkami, bo szybko by się zniszczył.
Dodatkowo wspomnę, że są konkretne wytyczne co do wymiarów i ustawienia
  • Odpowiedz
  • 0
A wie ktoś coś może o wyrobie takich ? To się tloczy jakoś duża ilość czy coś w tym stylu i gdzie to można ogarnąć
  • Odpowiedz
@nokash: Chodzi Ci o narzędzie do tworzenia wzoru GW tak, żeby potem gotowy wzór wysłać do wytwórni? Nie znam, ale to chyba wystarczy w zwykłym programie graficznym zrobić, wysłać, a oni już to przerobią tak jak ma być.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Najczęściej zbieram kesze jak jestem na wakacjach, a na wakacjach jestem najczęściej w górach. No i często gęsto odwiedzam południowych sąsiadów bo ich kultura keszingu jest daleko przed nami( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW to Czesi "wynaleźli" woodcoiny i w katalogach mają już kilka tysięcy wzorów :)
  • Odpowiedz