Wpis z mikrobloga

@krl_krl: Wolę dzieci nazywać dziećmi, a ludzi ludźmi. Jeśli wolisz hipokryzję bezosobowego nazywania dzieci płodami, by zdehumanizować osobę ludzką, by można ją było poddać zabójstwu ( w twoim języku nazywa się to aborcją), to sobie tak nazywaj. Możesz ludzi nazywać też karaluchami jak naziści, albo kłodami, jak Japończycy nazywali chińskich więźniów w obozie 731, na których przeprowadzali eksperymenty.
  • Odpowiedz
Niemożność pozbycia się płodu oznacza, że matka jest niewolnicą, niewolnicą państwa, bo straciła prawo do dysponowania własnym ciałem.


@pococimojlogin: Niewolnica jest zamknięta w celi i zmuszana do ciężkiej pracy, nie dramatyzuj, życie ludzkie to nie tatuaż który możesz sobie dysponować na ciele. Zakaz aborcji to pomoc ludziom w zakresie nie bycia mordercą niewiniątek, z embrionów nie powstanie w czasie plastkiowy żołnierzyk tylko człowiek, jak nie szanujesz człowieka to kim jesteś...
  • Odpowiedz
@krl_krl: Napisałem o mechanizmach dehumanizacji stosowanych w totalitaryzmach, które niestety są też używane by zdehumanizować jednostki ludzkie i poddać je aborcji. Swoją drogą napisałem też o Japończykach, dlaczego nie poczułeś się obrażony jako japoński imperialista? :D
  • Odpowiedz
@krl_krl: Nie obraziłem Ciebie, tylko człowieka, który wstawił obrazek ośmieszający chore dziecko. Należało mu się. Ale widocznie brak Ci argumentów, jeśli zbywasz moje takimi stwierdzeniami. Zacząłeś ze mną dyskusję już po tym, jak użyłem tego obraźliwego słowa wobec jednego z współużytkowników wypoku :)
  • Odpowiedz
Nie obraziłem Ciebie, tylko człowieka, który wstawił obrazek ośmieszający chore dziecko. Należało mu się.

No tak, ty jesteś nieomylny i oświecony. #!$%@?ą to możesz nazywać swoją mamę a nie obcych ludzi.

Ale widocznie brak Ci argumentów, jeśli zbywasz mojetakimi stwierdzeniami

Tzn które? Bo do tej pory napisałeś, że dzieci z zespołem Downa można mordować i przyrównałeś mnie do ludobójców
@wystrza:
  • Odpowiedz
@krl_krl: Powtarzam, #!$%@?ą nazwałem człowieka, który wstawił zdjęcie ośmieszające chore dziecko. Wybacz, ale nie będę się za to kajał. No i masz jakąkolwiek odpowiedź na te dwa argumenty? Sprostuję - dzieci z zespołem Downa można zabijać w fazie prenatalnej, a Ty używasz określenia dehumanizującego człowieka, podobnie jak robili naziści. Masz jakąś odpowiedź, czy potwierdzasz?
  • Odpowiedz
@pococimojlogin: jestem przeciwnikiem aborcji, bo np. matce się nie podoba jednak to, że będzie mieć dziecko. Ale jestem za aborcją w przypadku kiedy matka będzie mieć dziecko, które będzie warzywem albo ma mega jakąś ciężką chorobę i więcej bólu takie dziecko zazna niż pozna smak życia.

Natomiast pamiętaj jedną zasadę. To, że kobieta nosi dziecko to nie z jej dobrej woli i nie może zabić sobie je kiedy chce. Zdecydowała
  • Odpowiedz
@wystrza: Zresztą teraz widzę, że słowo "#!$%@?" edytowałem i go nie ma, a zachowało się jedynie w późniejszym cytacie, więc Twój kolejny "argument" upadł.
  • Odpowiedz
@wystrza: powiedz mi, co mają naziści do aborcji? bo wszystko opierasz na tym, że aborcja = morderstwo dorosłego człowieka
to jest twój jedyny "argument", który nawet nie jest faktem
  • Odpowiedz
Niektórzy nadali sobie prawo do oceniania, kto powinien żyć a kto nie


@Aerials: nie niektórzy tylko rodzice potencjalnej rośliny i tak oni mogą zadecydować czy przy upośledzeniu wielonarządowym pozwolić takiemu stworzonku spokojnie odejść czy męczyć się razem z nim
  • Odpowiedz