Wpis z mikrobloga

@gabek: #!$%@?... no i masz. Co z tego, że dla nas ma brzydkie dłonie? Dla kogoś innego te dłonie są wspaniałe! Są natchnieniem, są wyrazem czyjejś codziennej miłości. To wspaniale, że ktoś kocha takie dłonie. Chyba, że zazdrościcie stulejarze, że ktoś się zaręczył i musicie #!$%@?ć Bogu ducha winnej osobie...
  • Odpowiedz
@ZwyklyMarcin: Sama w pracy mam dużo kontaktu z wodą i znam osoby które mają i dłonie mają normalne. To, że się pracuje dłońmi nie oznacza, że ma się przyzwolenie na niedbalstwo. Jeśli komuś nie przeszkadza, to w porządku, jego sprawa, ale dłonie na zdjęciu są niezadbane i nie ma od tego wymówki, że jest inaczej. To tak jakby ktoś powiedział, że pracuje fizycznie i się poci dlatego śmierdzi. co to
  • Odpowiedz
@ZwyklyMarcin: słyszałeś o rękawiczkach, kremach i pilniczku? serio, dbanie o siebie i swój wygląd to nie jest wyczyn. pracowałam trochę na kuchni i na zmywaku i nie miałam problemu z tym, jedynie jakieś drobne poparzenia.
  • Odpowiedz
@parasolki: No tak. Zacznijmy się jeszcze czepiać ludzi łysiejących, z pryszczami, przetłuszczającymi się włosami, kulawych i przygarbionych. W końcu dbanie o wygląd to nic trudnego i wystarczy użyć peruki, maseczki, szamponu, laski i pajączka.
  • Odpowiedz
@ZwyklyMarcin: jestem za.

ogólnie krytykowanie braku higieny etc. (smród wynikający z niemycia się, przetłuszczone włosy, niemyty ryj pełen wągrów) to jak najbardziej dobry powód do wyśmiewania/krytykowania ludzi.

łysienie/bycie kulawym już nie, na to się wpływu nie ma

ale #!$%@?...sam obgryzam namiętnie paznokcie, ale potrafię je ogarnąć pilnikiem żeby nie wyglądać jak troll. jeśli kobieta nie dba MINIMALNIE o paznokcie to wolę nie wiedzieć jak u nie pozostałe kwestie wyglądają.
  • Odpowiedz