Wpis z mikrobloga

@Drmscape: akurat jak dasz wskaznik gdzies daleko to sobie poradzi, ja mówię o sytuacji gdy musisz lawirować obok wysp- np chowasz się za jakąś i chcesz ruszyć, co wymaga ostrego skretu. Dwa razy dziś patrzyłem jak autopilot najpierw poprawnie zaczyna skręcać po czym zmienia ster maksymalnie w 2 strone i radośnie wali dziobem w skały...
@ONGHi: rozumiem że ty jesteś jednym z tych pro graczy cv, co płyną okrętem w kąt mapy i przez 20min zdążą zrobić ze 3 rundki samolotami nim czas minie? takie rady zachowaj dla siebie
@Atraktor: xD miałem na myśli na autopilocie, wybacz, niedopisanie. Żeby sterować statkiem po prostu go wybierasz numerem 1 i wtedy możesz z poziomu mapy sterować normalnie jakbyś siedział za nim, a jeżeli nie jesteś w stanie tego ogarnąć jednocześnie sterując eskadrami, to może faktycznie ta klasa nie jest dla Ciebie najlepsza.
@ONGHi:

jeżeli nie jesteś w stanie tego ogarnąć jednocześnie sterując eskadrami, to może faktycznie ta klasa nie jest dla Ciebie najlepsza

z tego tekstu wnioskuję, że albo używasz automatycznego celownika zrzutu i mało się przejmujesz trasą przelotu, albo grałeś tylko podstawowym amerykańskim lotniskowcem
@Atraktor: Nie graj CV. Problem solved. I wszyscy będą zadowoleni, DD, BB, tylko USN CA będą mieć jedną rzecz do roboty mniej. CV co prawda nie są takim rakiem jak arta w WoT, ale nadal gra byłaby bez nich lepsza.