Wpis z mikrobloga

172 096,68 - 23,04 = 172 073,64

Czas: 2:17:10
Średnia prędkość: 10,08
Średnie tempo: 5:57

Cóż za poranek! Cóż za przygoda! Cóż za MOC :) Ale po kolei...

Biłem się z myślami o której wstać. Plan był, że sobota, nie sobota - nie ma lekko. Rozważałem 5:30, ostatecznie ustawiłem 5:00... Przebudziłem się o 4:30, szybka toaleta, do kuchni się napić, przy okazji podkarmiłem koty bo wczoraj kolacji nie miały. Jak wróciłem do sypialni była 4:40 i stwierdziłem, że na 20 minut nie ma sensu się kłaść spać, bo jest ryzyko że obudzę się mniej przytomny niż jestem teraz. Kwadransik browsingu na tablecie w łóżku, potem szybkie przebranie się w przygotowane wcześniej ciuchy i punkt 5:00 byłem już na zewnątrz, także początek biegu to takie troche #biegajnoco.

Zgodnie z wcześniejszym planem, zamiast biegu na zachód pod górkę (który rozpoczynał wszystkie moje trasy tutaj w ciągu ostatnich dwóch miesięcy) obrałem z grubsza wschodni kierunek - dobiegając do nadbrzeża (lub jego okolice) i wzdłuż niego biegnąc. Sprawdzone miałem, że trasa będzie prosta, lekka i przyjemna: prawie płaska nie licząc jednej małej górki po drodze. W okolicach 9km minąłem nadbrzeżny zameczek i zapuściłem się dalej w tereny, których nie znałem bo nigdy nie spacerowałem aż tak daleko. Po drodze ścigałem się chwilkę z lisem, który biegł za torami :D Dwa pola kempingowe dalej, ścieżka z obydwu stron się zamknęła: po prawej stronie poligon wojskowy, po lewej tory kolejowe i pola golfowe. Do docelowej wioski dotarłem z całkiem przyjemnym czasem (udało się na tak długim dystansie dobić do i utrzymać średnią 10 km/h!) i nawet dobiegłem aż na jej krańce, po czym zawróciłem do centrum, gdzie zakończyłem mój bieg na 23km i wsiadłem w POCIĄG powrotny do domu :D

Dystans półmaratonu wypadł mi w okolicach 2:04:00 czyli grubo o ponad 4 minuty lepiej niż w moim półmaratonowym debiucie dwa tygodnie temu! A i pewnie z minutkę lub dwie trzeba by odjąć na fotki które cykałem po drodze moim podręcznym tosterem :)

Ogólnie jest MOC. Rekord dystansu, rekord czasu półmaratonu, świetna trasa i piękne widoczki!

Trasa i fotki: http://runkeeper.com/user/gnutek/activity/639687588

I jeszcze małe podsumowanie tygodnia:
Dystans: 54,6km
Czas: 5:38:52

A teraz będę robił gre :) #ludumdare (http://ludumdare.com/compo/)

#elvenbiega

#sztafeta

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
źródło: comment_LeEyfg7HITbkltIyD9Ffwyja9IxYz0kS.jpg