Wpis z mikrobloga

@antyradio choć ostatnio wasza aktywność ogranicza się tu do dodawania waszych słabych jakościowo artykułów jako znaleziska, a moje maile, jeśli bym je wysyłał, mielibyście w dupie to chciałbym podziękować za bana na waszym profilu FB (i przy okazji usunięcie komentarza) za wyrażenie opinii o waszej rozgłośni pod widocznym na screenie artykułem - a dokładnie w odpowiedzi na komentarz widoczny na dole screena.

NADAL podtrzymuje opinię, że nie jesteście już Antyradio tylko Pudelekradio i w social media nie różnicie się niczym od Pudelka. Jak w eterze? Nie wiem bo przestałem was słuchać po tym co zobaczyłem na waszej stronie internetowej i fanpage po waszej przemianie XD

BK z was i #podradio

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #radio #antyradio #bekazpodradia #afera

źródło: comment_Rkg8Xh1XC4eXcw2UmZHNCbHs1NoTTgmF.jpg
  • 6
@SimonTheSaint: Treści dodawane na naszym facebooku nie mają nic wspólnego z tym co się dzieje na antenie (bo facebookiem dowodzi zupełnie inna "redakcja").
Serdecznie Cię zachęcam abyś jednak posłuchał Antyradia i przekonał się, że Facebook w ogóle nie odzwieciedla tego, co jest na antenie.
@SimonTheSaint: Cumplu, co mam Ci poradzić... Antyradio.pl samo się wielokrotnie odcinało tutaj od Antyradia - jako rozgłośni. Sami tak o sobie mówią, że "inna redakcja"... W praktyce to wygląda tak, że tam siedzą jakieś ludziki parę pięter niżej i coś wstawiają na tego facebooka według reguł sobie tylko znanych, bez żadnego odniesienia, do tego co robimy na antenie.....